2016-08-13T15:23:00+02:00 Nowość: Etna – Milioner (Sequence remix) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/08/etna-milioner-3.jpg

Nowość: Etna – Milioner (Sequence remix)

Redakcja , 13 Sierpień 2016  15:23
Nowość: Etna – Milioner (Sequence remix)
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

W ostatnich tygodniach Etna jest jednym z najbardziej aktywnych przedstawicieli muzyki disco & dance. Wokalistka pod koniec maja opublikowała nagranie pt. „Kokoszka”, a po nieco ponad miesiącu od tej premiery udostępniliśmy Wam kolejną nowość ...

Reklama

W ostatnich tygodniach Etna jest jednym z najbardziej aktywnych przedstawicieli muzyki disco & dance. Wokalistka pod koniec maja opublikowała nagranie pt. „Kokoszka”, a po nieco ponad miesiącu od tej premiery udostępniliśmy Wam kolejną nowość pt. „Milioner”.

 

W klipie do tej piosenki wystąpił m.in. Maciej Kuśmierz – który w branży stawia swe kroki pod pseudonimem Macho. „Milioner” to ciekawa, zarazem humorystycznie opowiedziana historia, która niestety nie skończyła się happy end’em.

 

Na szczęście negatywny scenariusz wystąpił tylko w teledysku, gdyż w branży muzycznej propozycja cieszy się popularnością. Ostatnio utwór na swój warsztat wziął znany w branży muzycznej Dj Sequence, który przygotował remix piosenki „Milioner”.

 

Poniżej prezentujemy Wam audio:

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Branża muzyczna pogrążona w żałobie! Nie żyje popularny twórca wielu polskich szlagierów!
  2. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!
  3. Wyjątkowa premiera w świecie disco polo! Nie możecie tej nowości przegapić! Będzie hitem roku 2021?!
  4. Śliczna gwiazda disco polo na ustach wszystkich! Artystka zachwyciła w bardzo ponętnym stroju!
  5. HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!
  6. Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami