Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-25T15:07:00+02:00 Nowość disco polo aspiruje do hitu wszech czasów. Propozycja od zespołu Soleo trafia wprost do serca odbio https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/nowosc-disco-polo-aspiruje-do-hitu-wszech-czasow-propozycja-od-zespolu-soleo-trafia-wprost-do-serca-odbiorcy-1590405618.jpg
Reklama

Nowość disco polo aspiruje do hitu wszech czasów. Propozycja od zespołu Soleo trafia wprost do serca odbiorcy.

Redakcja , 25 Maj 2020  15:07
Nowość disco polo aspiruje do hitu wszech czasów. Propozycja od zespołu Soleo trafia wprost do serca odbiorcy.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piosenka pt. „Nie do wiary”, to propozycja niemalże doskonała

Reklama

Wiele przebojów disco polo zyskało miano ponadczasowych. Nie ma jednoznacznej recepty na hit, który zagości na wszelkiego rodzaju imprezach przez wiele lat.

Zobacz również: Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!

Piosenka „Niech żyje wolność” zespołu Boys powstała w 1995 roku. Mija już 25 lat, a przebój ma się świetnie i żadna impreza taneczna nie odbędzie się bez tego kawałka. Dlaczego? Nikt chyba nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie...Tak jest i tyle. Marzeniem każdego artysty jest stworzenie projektu, który przez ćwierćwiecze utrzyma się na rynkowym topie. Zespół Soleo, to jedna z formacji, która osiągnęła bardzo wiele w branży disco polo.

Ich piosenki zna i śpiewa cała Polska, ale czy doczekali się już przeboju ponadczasowego? Po ostatniej publikacji możemy stwierdzić, że są na najlepszej drodze, by taki utwór wydać. Piosenka pt. „Nie do wiary”, to propozycja niemalże doskonała. Po odsłuchaniu, ciarki pojawiają się na całym ciele.

Wrażliwsi odbiorcy na pewno są w stanie uronić łzę. Kompozycja ta, jest bardzo rytmiczna i na pewno doskonale sprawdzi się na niejednym parkiecie. Świetny tekst i genialna muzyka, to połączenie, które może sprawić zespołowi wiele pozytywnych niespodzianek. Para tancerzy i aktorów, która doskonale odtworzyła naznaczone im role, idealnie opowiada nam smutną historię, wynikającą z treści utworu. Na uwagę i oklaski zasługuje również Kamil Jaworski, lider zespołu Soleo.

Jego stylizacja i ogólna aparycja zasługuje na słowa uznania i dużej pochwały. Artysta w klipie wygląda bardzo przystojnie i elegancko. Ta produkcja może naprawdę nieźle namieszać na szczytach list przebojów. Z niecierpliwością czekamy na efekty tej wyjątkowej premiery.

Zobacz również: Zwycięscy popularnego programu disco polo z genialną premierą! To nowa siła na rynku muzycznym?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo chce postawić na swoim?! Zobaczcie najnowszą produkcję Disco Violi!
  2. Czerwona bielizna podnosi temperaturę! Zmysłowa sesja najpiękniejszej gwiazdy disco polo!
  3. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!
  4. Wielki przebój grupy Classic ponownie podbija sieć! Wszystko za sprawą fenomenalnego wykonania!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej