2021-07-15T09:42:00+02:00 Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonaw https://disco-polo.info/uploads/news/ostroda-disco-stage-zamiast-festiwalu-muzyki-tanecznej-w-ostrodzie-plejada-gwiazd-poznajcie-liste-wykonawcowjpg.jpg

Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!

Redakcja , 15 Lipiec 2021  09:42

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Twórcy popularnego festiwalu disco polo zapraszają do udziału w zupełnie nowym wydarzeniu o nazwie “Ostróda Disco Stage”, które odbędzie w dniach 23-24 lipca, w ostródzkim amfiteatrze

Reklama

Impreza zastąpi legendarny Festiwal Muzyki Tanecznej, który w Ostródzie odbywał się od 25 lat!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

FESTIWALU MUZYKI TANECZNEJ W OSTRÓDZIE NIE BĘDZIE. ORGANIZATORZY PRZYGOTOWALI NOWY FESTIWAL

W tym roku fani disco polo nie pobawią się na legendarnym Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Pandemia po raz kolejny pokrzyżowała plany organizatorów. Na szczęście miłośnicy dobrej zabawy dostali coś w zamian! To zupełnie nowa impreza, która pozwoli im otrzeć łzy rozpaczy!

Reklama

Twórcy popularnego festiwalu disco polo zapraszają do udziału w zupełnie nowym wydarzeniu o nazwie “Ostróda Disco Stage”, które odbędzie w dniach 23-24 lipca, w ostródzkim amfiteatrze. W ciągu dwóch dni na scenie pojawi się cała plejada uwielbianych gwiazd, które sprawią, że malownicze miasto na mazurach po raz kolejny będzie tętnić muzyką!

OSTRÓDA DISCO STAGE - LISTA WYKONAWCÓW

Podczas “Ostróda Disco Stage” fani disco polo będą mogli zobaczyć występy takich gwiazd jak: Andre, Mig, After Party, Milano, Classic, Boys, Czadoman, Bajorek D, Szpilki, Capitan Folk, Weź nie Pytaj, News, Skaner, Jorrgus, czy Łobuzy. Lista artystów jest naprawdę imponująca! Zapowiada się zatem niezwykła muzyczna uczta!

Już niebawem na stronie www.worldmedia.pl pojawią się informacje o biletach. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu. W końcu będzie ono tylko drobną namiastką prawdziwego ostródzkiego festiwalu, jednak w niepewnych czasach, w których przyszło nam żyć, warto cieszyć się z każdej pozytywnej chwili, którą przynosi nam los!

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Reklama
Plik Ostroda-2021-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  2. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  3. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  4. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  5. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  6. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! To kobiecy ideał piękna?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami