2018-02-02T14:04:00+01:00 Nowe programy na antenie Polo TV | Pełna lista! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/nowe-programy-na-antenie-polo-tv-pelna-lista-1517576802.jpg

Nowe programy na antenie Polo TV | Pełna lista!

Redakcja , 02 Luty 2018  14:04
Nowe programy na antenie Polo TV | Pełna lista!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Telewizja Polo Tv w nowym roku postawiła na nowe programy, które umilą wam każde popołudnie. Nowi prowadzący, mnóstwo humoru i duża dawka muzyki.

Reklama

W telewizji Polo Tv nadeszły spore zmiany. Do oferty programowej wprowadzono kilka nowych ciekawych programów. A wszystko jak zawsze z dużą dawką świetnej muzyki. W nowych programach telewizja postanowiła „wyjść do ludzi”. Zobaczycie co na temat muzyki disco polo myślą mieszkańcy Polski, czego słuchają, oraz gdzie bawią się najchętniej. Prezenterzy odwiedzą różne miejsca w naszym kraju i sprawdzą czego widzowie słuchają najczęściej. Nowe programy to również, nowi prowadzący, ale o tym opowiemy już poniżej.

„Tego Słuchacie”

To nowy program prowadzony przez Wojciecha Grodzkiego do niedawna prowadzącego program „Vipo- disco polo hity”, który pod koniec zeszłego roku został zniesiony z anteny. W nowym programie będziecie mogli  spotkać się z Wojtkiem od poniedziałku do piątku o godz. 13:00. Prowadzący przemierzy całą Polskę. Wesoły Wojtek wypytuje napotkanych mieszkańców czego słuchają.

„I love disco”

Coś dla osób lubiących plotki ze świata disco polo, oraz interesujący się życiem gwiazd. Program emitowany będzie dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o godz. 14:30. Prowadzącą została dobrze wam znana Edyta Folwarska, która wypyta gwiazdy o ich największe sekrety, sprawdzi plotki i zaprezentuje metamorfozy ze świata disco.

„Norbert na weekend”

Program emitowany w czwartki o godz. 14:30. To swego rodzaju przygotowania do nadchodzącego weekendu. W programie nowy prowadzący zrobi przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, oraz weekendowych planów. Nowym prowadzącym wcześniej nie spotykanym na antenie Polo Tv został Norbert Bieńkowski. Jednak na pewno skojarzycie głos tego Pana, ponieważ do tej pory był jednym z prowadzących audycje w radiu Vox FM.

„Selfi z fanem”

Nowy program, ale starzy dobrze znani prowadzący. Maciek Smoliński, oraz Jacek Mędrala to super duet, który możecie oglądać od poniedziałku do piątku w programie „Disco studio”. Od teraz również będziecie mogli się z nimi spotkać w nowym programie „Selfi z fanem”. Maciek Smoliński i Jacek Mędrala wypytują słuchaczy o ich najlepsze przeboje disco polo i robią sobie pamiątkowe zdjęcie. Program emitowany będzie we wtorki i piątki o godz. 14:30.

 

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!
  2. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  3. HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?
  4. Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!
  5. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  6. Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami