Reklama
Polecamy


Reklama

„I love disco” nowy program na antenie Polo TV

2018-02-03T14:01:00+01:00 „I love disco” nowy program na antenie Polo TV https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/i-love-disco-nowy-program-na-antenie-polo-tv-1517662517.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Edyta Folwarska
Reklama


Telewizja

„I love disco” to nowy program, który pojawił się w ramach pasma Tydzień w rytmie Polo TV.

Reklama

Nowy program to coś dla osób lubiących plotki ze świata disco polo, oraz interesujących się życiem gwiazd. Program emitowany będzie dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o godz. 14:30.

Prowadzącą została dobrze wam znana, piękna Edyta Folwarska, która wypyta gwiazdy o ich największe sekrety, sprawdzi plotki i zaprezentuje najnowsze metamorfozy gwiazd ze świata disco.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!
  2. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  3. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.