2021-10-17T13:57:00+02:00 Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła ca https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-wersja-wielkiego-hitu-pieknych-i-mlodych-podbija-siec-ten-utwor-disco-polo-kilka-lat-temu-nucila-cala-polskajpg.jpg

Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!

Redakcja , 17 Październik 2021  13:57
Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
Źródło zdjęć: instagram.com/piekni.imlodzi.official

Ta piosenka zagwarantował Pięknym i Młodym wielki sukces! Jak utwór brzmi teraz?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Taneczna produkcja disco polo z powodzeniem może konkurować z największymi światowymi przebojami!

Zobacz również: Gorąca premiera Top Girls pt. 'Fake Love' już dostępna! Ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?! Fani komentują!

 

Fani disco polo uwielbiają muzyczne eksperymenty. W końcu nieczęsto zdarza się usłyszeć swój ulubiony kawałek w zupełnie innym brzmieniu! Czasami nawet bardzo szokującym!

Reklama

Piękni i Młodzi to popularny zespół disco polo, którego liderką jest Magdalena Narożna. Artyści na swoim koncie mają niezliczoną ilość hitów, które cieszą się ogromną sympatią fanów. Kawałki takie jak: “Niewiara”, “Ona jest taka cudowna”, czy “Kocham się w Tobie” osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Piękni i Młodzi uwielbiają zaskakiwać swoich sympatyków. Gwiazdorzy disco polo postanowili odświeżyć jeden ze swoich sztandarowych numerów, który kilka lat temu nuciła cała Polska! Tego nikt się nie spodziewał!

W sieci pojawił się gorący remix słynnego hitu Pięknych i Młodych “Niewiara”. Utwór w oryginalnej wersji zadebiutował w internecie w 2013 roku i do tej pory zanotował już ponad 60 milionów wyświetleń! Bez tej piosenki nie może odbyć się żaden koncert zespołu. To prawdziwy hymn disco polo!

Reklama

Autorem nowej wersji “Niewiary” jest Electro Freak, który tchnął w kawałek zupełnie nowego ducha! W takiej odsłonie jeszcze nikt go nigdy nie słyszał. Teraz to niezwykle taneczna produkcja, która z powodzeniem może konkurować z największymi światowymi przebojami!

“Niewiara” dzięki Electro Freak zyskała drugie życie. Utwór ma spore szanse, by trafić pod strzechy wszystkich polskich dyskotek. Przy tak dynamicznych rytmach nikt nie będzie podpierał ściany!

Zobacz również: Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Niewiara 2021 (Electro Freak Remix)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  2. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  3. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  4. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  5. Popularny gwiazdor sięgnął po klasykę disco polo! Jego wersja znanego hitu poruszyła fanów!
  6. Wyjątkowa nagroda w rękach popularnego gwiazdora disco polo 'To nasz wspólny sukces'
  7. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  8. Razem w chorobie i radości! Popularna wokalistka disco polo pokazała się w ramionach męża!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami