2023-12-21T10:24:00+01:00 Nowa produkcja od Jokera! Poznajcie "Uśmiech czarujący"! Mamy fragment nowości! Piotr Koczocik, znany jako Joker, prezentuje nowy utwór 'Uśmiech Czarujący' z DJ Sequence. Czytaj o kuluarach produkcji i nadchodzącej premierze https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-produkcja-od-jokera-poznajcie-usmiech-czarujacy-mamy-fragment-nowoscijpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa produkcja od Jokera! Poznajcie "Uśmiech czarujący"! Mamy fragment nowości!


Piotr Koczocik, znany jako Joker, prezentuje nowy utwór 'Uśmiech Czarujący' z DJ Sequence. Czytaj o kuluarach produkcji i nadchodzącej premierze

Autor: Adam Begier, 21 Grudzień 2023  10:24
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nowa produkcja od Jokera! Poznajcie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 2. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
 3. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!

Joker, znany również jako Piotr Koczocik, znów zaskakuje swoich fanów. Tym razem prezentuje nową produkcję, która nosi tytuł "Uśmiech Czarujący". Ten utwór, zrealizowany we współpracy z DJ Sequence, już teraz wywołuje emocje wśród miłośników muzyki disco polo.

Piotr Koczocik zapowiedział premierę utworu na okres po Nowym Roku, jednak już teraz w sieci pojawił się fragment piosenki, zwiastujący kolejny sukces tego utalentowanego artysty. Fani gatunku z niecierpliwością oczekują pełnej wersji utworu, która ma przynieść nową jakość w świat polskiego disco-polo.

Koczocik w swoim wpisie na mediach społecznościowych nie zapomniał podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania "Uśmiechu Czarującego". Szczególne podziękowania skierował do ekipy UltimateMedia pod kierownictwem Łukasza i Karoliny Spaczyńskich, którzy odegrali kluczową rolę w realizacji teledysku.

Ważną rolę w produkcji odegrała również OSP Góra Kalwaria, która udostępniła salę oraz wsparła realizację projektu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym także głównych bohaterów teledysku – Natalii Anny Atłas i Oskara Strzyżysa – twórcy mogą się pochwalić profesjonalnym i przemyślanym dziełem.

To nie pierwsza współpraca Joker & DJ Sequence, ale każdy nowy projekt tego duetu jest oczekiwany z wielkim zainteresowaniem. "Uśmiech Czarujący" ma szansę stać się kolejnym hitem, który na długo zagości w sercach fanów.

Joker i DJ Sequence kontynuują tradycję polskiej muzyki disco-polo, jednocześnie wprowadzając do niej świeże i nowoczesne elementy. Ich twórczość pokazuje, że gatunek ten nadal ewoluuje, przyciągając coraz większą liczbę fanów.

Utwory takie jak "Uśmiech Czarujący" nie tylko umacniają pozycję disco-polo na polskiej scenie muzycznej, ale także przyczyniają się do jej rozwoju i innowacyjności. Czekamy z niecierpliwością na premierę utworu i jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki przyniesie nam przyszłość w świecie disco polo.

Zobacz również: Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Piknik Charytatywny w Trzcinicy! Zagrają gwiazdy disco polo! Kto wystąpi?
 2. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 3. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
 4. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
 5. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
 6. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
 7. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
 8. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie