Reklama
Polecamy


Reklama

Nowa pasja wokalistki Top Girls pochłonęła jej życie! Co dalej z karierą?

2020-05-13T07:30:00+02:00 Nowa pasja wokalistki Top Girls pochłonęła jej życie! Co dalej z karierą? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowa-pasja-wokalistki-top-girls-co-dalej-z-kariera-1588617623.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Uwielbiana wokalistka disco polo odnalazła w sobie nową, dobrze obiecującą pasję której pochłania swój cenny czas

Reklama

Umiejętności gwiazd disco polo z dnia na dzień zadziwiają nas bardziej. Artyści przez okres kwarantanny odkryli w sobie ogromne pokłady przeróżnych talentów.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

I choć nas najbardziej interesują te muzyczne, to nie sposób nie wspomnieć o innych, które mogą nawet zagrozić uwielbieniu disco i sprawić, że twórczość zostanie porzucona na rzecz innego hobby. Taki scenariusz jest oczywiście mało prawdopodobny z uwagi na wielkie oddanie i zaangażowanie wszystkich przedstawicieli muzyki tanecznej.

Angelika z zespołu Top Girls dodała ostatnio na instastory film, na którym chwali się fanom swoją nową pasją. Ku zaskoczeniu wszystkich, to malarstwo! Obraz, jaki wykonała wokalistka, jest naprawdę świetny. Co ciekawe pierwsze wykonane dzieło przedstawia 3 kobiety stojące tyłem.

Zgadujemy, że artystka namalowała to, co w wymiarze muzycznym dla niej najcenniejsze - zespół Top Girls. Kolejne projekty do zrealizowania już czekają, a my nie możemy się doczekać aż zobaczymy efekt końcowy. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni nową pasją Angeliki. Oby tylko malowanie obrazów nie stanęło na piedestale w jej artystycznej hierarchii.

Tam niech zawsze będzie muzyka disco polo!

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.