Reklama


Reklama

Nowa pasja wokalistki Top Girls pochłonęła jej życie! Co dalej z karierą?

2020-05-13T07:30:00+02:00 Nowa pasja wokalistki Top Girls pochłonęła jej życie! Co dalej z karierą? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowa-pasja-wokalistki-top-girls-co-dalej-z-kariera-1588617623.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Uwielbiana wokalistka disco polo odnalazła w sobie nową, dobrze obiecującą pasję której pochłania swój cenny czas

Reklama

Umiejętności gwiazd disco polo z dnia na dzień zadziwiają nas bardziej. Artyści przez okres kwarantanny odkryli w sobie ogromne pokłady przeróżnych talentów.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

I choć nas najbardziej interesują te muzyczne, to nie sposób nie wspomnieć o innych, które mogą nawet zagrozić uwielbieniu disco i sprawić, że twórczość zostanie porzucona na rzecz innego hobby. Taki scenariusz jest oczywiście mało prawdopodobny z uwagi na wielkie oddanie i zaangażowanie wszystkich przedstawicieli muzyki tanecznej.

Angelika z zespołu Top Girls dodała ostatnio na instastory film, na którym chwali się fanom swoją nową pasją. Ku zaskoczeniu wszystkich, to malarstwo! Obraz, jaki wykonała wokalistka, jest naprawdę świetny. Co ciekawe pierwsze wykonane dzieło przedstawia 3 kobiety stojące tyłem.

Zgadujemy, że artystka namalowała to, co w wymiarze muzycznym dla niej najcenniejsze - zespół Top Girls. Kolejne projekty do zrealizowania już czekają, a my nie możemy się doczekać aż zobaczymy efekt końcowy. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni nową pasją Angeliki. Oby tylko malowanie obrazów nie stanęło na piedestale w jej artystycznej hierarchii.

Tam niech zawsze będzie muzyka disco polo!

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  3. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.