Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-08T20:25:00+01:00 Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/nogi-gwiazdy-disco-polo-zwrocily-uwage-innego-artysty-z-branzy-swoje-wyznanie-opublikowal-w-sieci-1606829840.jpg

Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci!

Redakcja , 08 Grudzień 2020  20:25
Reklama
Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/patryk_pegza_after_party/

Trzeba przyznać, że na widok tej Artystki disco poloszczęka opada

Reklama

Ci Artyści w świecie disco polo są dobrze znani. Nie da się ukryć, że oboje są utalentowani, utytułowani i charakterystyczni. Ona to przepiękna kobieta, a on - przystojny i elegancki mężczyzna. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie, a uwagę fanów przykuło wyznanie zamieszczone w opisie publikacji! To zdanie mówi wszystko!

Zobacz również: Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!

Małgorzata Główka i Patryk Pegza to artyści, których raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ona - przepiękna, zmysłowa, utalentowana wokalistka, liderka formacji Camastutra. Autorka takich hitów jak "Porwij mnie", "Tego chcesz" czy "Miłość jest piękna. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki wspaniałych urwisów. On - przystojny, energiczny i równie utalentowany wokalista, lider zespołu After Party. Swój talent ukazał m.in. w produkcjach "Ona lubi pomarańcze", "Bujaj się" czy "Bananowa Agnieszka". Prywatnie zakochany ojciec i człowiek z sercem na dłoni.

W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie wspomnianych gwiazd. Warto nadmienić, że łączy ich wieloletnia przyjaźń - Patryk Pegza nawiązał współpracę z Małgosią, gdy ujrzał ją w jednym z talent show. Od tego czasu zespół Camastura prężnie się rozwija, a Patryk dumnie wspomaga swoją przyjaciółkę w drodze na discopolowy szczyt. Zdjęcie Artystów przykuwa uwagę z wielu powodów, jednak nie da się ukryć, że widoczne na fotce długie nogi wokalistki powodują opad szczęki aż do samej podłogi. Zauważył to sam wokalista After Party, który napisał krótko:

Piękna Małgorzata [...]  i te nogi [...]

Trzeba tutaj dodać, że w opisie pojawiły się wiele mówiące emotikony: serca (w odniesieniu do piękna Małgosi) oraz płomienia (w kontekście nóg Artystki). Ciężko jakkolwiek inaczej opisać to zdjęcie - Patryk uchwycił to po prostu idealnie! Wspomnianą fotkę możecie obejrzeć poniżej - zgadzacie się z Artystą?

Zobacz również: Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo zszokowała wszystkich głębokim dekoltem. Fani nie mogą oderwać wzroku!
  2. Gwiazdor disco polo w przejmującym wyznaniu! Jego słowa chwytają za serce!
  3. Popularna Tiktokera trzęsie rynkiem disco polo! Jej wersja utworu grupy MIG podbija internet! VIDEO
  4. Wokalistka disco polo przerywa milczenie! Gwiazda padła ofiarą zbirów!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej