2020-12-08T20:25:00+01:00 Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/nogi-gwiazdy-disco-polo-zwrocily-uwage-innego-artysty-z-branzy-swoje-wyznanie-opublikowal-w-sieci-1606829840.jpg

Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci!

Redakcja , 08 Grudzień 2020  20:25

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nogi gwiazdy disco polo zwróciły uwagę innego Artysty z branży! Swoje wyznanie opublikował w sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/patryk_pegza_after_party/

Trzeba przyznać, że na widok tej Artystki disco poloszczęka opada

Reklama

Ci Artyści w świecie disco polo są dobrze znani. Nie da się ukryć, że oboje są utalentowani, utytułowani i charakterystyczni. Ona to przepiękna kobieta, a on - przystojny i elegancki mężczyzna. W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie, a uwagę fanów przykuło wyznanie zamieszczone w opisie publikacji! To zdanie mówi wszystko!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!

Małgorzata Główka i Patryk Pegza to artyści, których raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ona - przepiękna, zmysłowa, utalentowana wokalistka, liderka formacji Camastutra. Autorka takich hitów jak "Porwij mnie", "Tego chcesz" czy "Miłość jest piękna. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki wspaniałych urwisów. On - przystojny, energiczny i równie utalentowany wokalista, lider zespołu After Party. Swój talent ukazał m.in. w produkcjach "Ona lubi pomarańcze", "Bujaj się" czy "Bananowa Agnieszka". Prywatnie zakochany ojciec i człowiek z sercem na dłoni.

W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie wspomnianych gwiazd. Warto nadmienić, że łączy ich wieloletnia przyjaźń - Patryk Pegza nawiązał współpracę z Małgosią, gdy ujrzał ją w jednym z talent show. Od tego czasu zespół Camastura prężnie się rozwija, a Patryk dumnie wspomaga swoją przyjaciółkę w drodze na discopolowy szczyt. Zdjęcie Artystów przykuwa uwagę z wielu powodów, jednak nie da się ukryć, że widoczne na fotce długie nogi wokalistki powodują opad szczęki aż do samej podłogi. Zauważył to sam wokalista After Party, który napisał krótko:

Piękna Małgorzata [...]  i te nogi [...]

Trzeba tutaj dodać, że w opisie pojawiły się wiele mówiące emotikony: serca (w odniesieniu do piękna Małgosi) oraz płomienia (w kontekście nóg Artystki). Ciężko jakkolwiek inaczej opisać to zdjęcie - Patryk uchwycił to po prostu idealnie! Wspomnianą fotkę możecie obejrzeć poniżej - zgadzacie się z Artystą?

Zobacz również: Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  2. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  4. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  5. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  6. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  8. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami