2021-09-21T17:00:00+02:00 Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykly-koncert-zespolu-top-girls-na-deskach-opolskiego-amfiteatru-piekne-gwiazdy-disco-polo-rozpalily-publicznosc-do-czerwonosci-mamy-nagraniejpg.jpg

Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!

Redakcja , 21 Wrzesień 2021  17:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls/

Top Girls w nowym składzie kilka dni temu zagrały swoje pierwsze koncerty. W tym jeden na deskach opolskiego amfiteatru

Reklama

Artystki disco polo dały z siebie dosłownie wszystko, a podczas występu scena pod nimi prawie aż zapłonęła!

Zobacz również: Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!

Top Girls to uwielbiany zespół disco polo, który tworzą trzy urocze dziewczyny. I chociaż popularne trio przeszło ostatnio sporą metamorfozę, to prawdziwi fani nadal kochają je do szaleństwa!

Artystki disco polo w sercach fanów zapisały się takimi kawałkami jak: “To skomplikowane”, “Jakbyś mnie zechciał”, czy “Mleczko”. To niekwestionowane hity, które osiągają w sieci zawrotne sumy wyświetleń!

Reklama

Początek września przyniósł szokujące wieści dla wielu fanów disco polo. Z zespołem Top Girls pożegnały się dwie jego długoletnie członkinie. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Na ich miejsce powołane zostały zupełnie dwie nowe dziewczyny, które wraz z Justyną Lubas kontynuują swoją muzyczną przygodę.

Top Girls w nowym składzie kilka dni temu zagrały swoje pierwsze koncerty. I chociaż wydawać by się mogło, że nie ma ludzi niezastąpionych, to jednak nowe twarze w zespole nie zniechęciły wiernych fanów Topek. Ich występy podziwiały prawdziwe tłumy!

W sieci pojawiło się wideo z występu Top Girls w amfiteatrze w Opolu. Śliczne gwiazdy disco polo zaprezentowały m.in. swoją wersję wielkiego hitu “Oddam Ci wszystko”. Brawurowe wykonanie piosenki spowodowało wielki entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności.

Reklama

Dziewczyny dały z siebie wszystko, a podczas występu scena pod artystkami prawie aż zapłonęła!

Występ na deskach najsłynniejszego amfiteatru w Polsce to dla dziewczyn wielka nobilitacja. Może kiedyś fani disco polo doczekają się występu Topek na opolskim festiwalu? Tego z pewnością wszyscy by sobie życzyli!

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  2. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  3. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  4. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  5. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  6. Uwielbiana gwiazda disco polo przywołała swoim strojem lato! Gwiazda odsłoniła przepiękne ciało!
  7. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  8. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami