Reklama


Reklama

Niezwykła premiera od uwielbianej grupy disco polo! Grupa Playboys zaskakuje!

2019-09-23T16:02:00+02:00 Niezwykła premiera od uwielbianej grupy disco polo! Grupa Playboys zaskakuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/niezwykly-premiera-od-uwielbianej-grupy-disco-polo-1569103828.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Tomasz Radzik/SE
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że propozycja brzmi lepiej niż oryginał

Reklama

Zespół Playboys postanowił zrobić skok w bok od klasycznego disco polo! Musicie tego przesłuchać. Nie podlega jakiejkolwiek dyskusji fakt, że formacja Playboys w branży muzycznej jest jedną z lepszych.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Panowie tworzą muzykę, która płynie prosto z serca, co idzie odczuć. W momencie, gdy pojawiają się na scenie, to świat przybiera kolorowych barw. Flow jakie towarzyszy im na koncertach jest nie do opisania. Wokalista, Jakub Urbański daje z siebie dosłownie wszystko.

Artyści w świecie disco polo są znani między innymi z takich kawałków, jak „Ja w to nie wierzę” , „Będę Twoim King Kongiem” , „Jak to się stało”. Nie można nie wspomnieć o utworze, która nakręciła karierę formacji Playboys pt. „Lejde”. Przystojni muzycy rozkochali w sobie tą propozycją nieodwracalnie wszystkich fanów muzyki tanecznej.

Od tego czasu każda ich produkcja przeradza się w niepodważalny hit, który można usłyszeć w największych stacjach radiowych. Niedawno w sieci, a dokładnie w serwisie YouTube pojawił się mix od Playboys’ów.

Piosenki nieco odstają od disco polo, ale dzięki temu wszyscy mogą się przekonać, jak wielki talent ma Jakub Urbański.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Jest to kawałek pt. „Cyganeczka Zosia” i „Czerwone bure”. Trzeba przyznać, że propozycja brzmi lepiej niż oryginał. Zgadzacie się z nami?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.