Reklama


Reklama

Niezwykła premiera! Grupa Mig w wielkim weselnym przeboju pt. "Złote obrączki". Tę nowość szykowali od dawna! VIDEO

2019-08-15T21:42:00+02:00 Niezwykła premiera! Grupa Mig w wielkim weselnym przeboju pt. "Złote obrączki". Tę nowość szykowali od dawna! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/niezwykla-premiera-grupa-mig-w-wielkim-weselnym-przeboju-pt-zlote-obraczki-te-nowosc-szykowali-od-dawna-video-1565897746.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / własne
Reklama


Życie gwiazd

Uwielbiany zespół disco polo Mig z niezwykłą premierą!Formacja odświeżyła wielki weselny przebój "Złote Obrączki"Jego premiera odbędzie się w Mrągowie

Reklama

Taneczne brzmienie i wpadający w ucho tekst - to konik formacji Mig, którą współtworzy rodzeństwo Gwiazdowskich. Grupa co rusz zaskakuje swoich fanów nowymi produkcjami. Jedną z nich jest cover piosenki "Złote Obrączki", który przygotowują już od pewnego czasu. Czy to będzie w ich wykonaniu wielki hit?

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo!

ZESPÓŁ MIG W PRZEBOJU KRYSTYNY GIŻOWSKIEJ!

Twórcy wielkich przebojów takich jak "Miód Malina", "Wymarzona" czy "Ta malutka Blondynka" zostali zaproszeni na jedną z największych tegorocznych imprez związanych z muzyką disco polo - mianowicie na Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. To właśnie tam zaprezentują m.in. wielki przebój Krystyny Giżowskiej pt. "Złote Obrączki". 

W związku ze zbliżającym się występem członkowie zespołu spotykali się w ostatnim czasie na próbach. Materiały z jednej z nich pojawiły się w naszym serwisie. To właśnie tym nagraniem oficjalnie zdradzili, co zagrają podczas telewizyjnej imprezy, której emisja odbędzie się na antenie telewizji Polsat i Disco Polo Music

Wspólnie z organizatorami i zespołami zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zabawie! Podczas dwudniowej imprezy wystąpi mnóstwo popularnych gwiazd, w tym rodzeństwo Gwiazdowskich.

Czy piosenka "Złote Obrączki" w wersji discopolowej grupy Mig podobnie jak ubiegłoroczne "Podziękowania dla rodziców" zdobędzie Wasze serca? Zobaczcie poniższy materiał video z próby! 

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  2. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  3. Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.