Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykła premiera! Grupa Mig w wielkim weselnym przeboju pt. "Złote obrączki". Tę nowość szykowali od dawna! VIDEO

2019-08-15T21:42:00+02:00 Niezwykła premiera! Grupa Mig w wielkim weselnym przeboju pt. "Złote obrączki". Tę nowość szykowali od dawna! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/niezwykla-premiera-grupa-mig-w-wielkim-weselnym-przeboju-pt-zlote-obraczki-te-nowosc-szykowali-od-dawna-video-1565897746.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / własne
Reklama


Życie gwiazd

Uwielbiany zespół disco polo Mig z niezwykłą premierą!Formacja odświeżyła wielki weselny przebój "Złote Obrączki"Jego premiera odbędzie się w Mrągowie

Reklama

Taneczne brzmienie i wpadający w ucho tekst - to konik formacji Mig, którą współtworzy rodzeństwo Gwiazdowskich. Grupa co rusz zaskakuje swoich fanów nowymi produkcjami. Jedną z nich jest cover piosenki "Złote Obrączki", który przygotowują już od pewnego czasu. Czy to będzie w ich wykonaniu wielki hit?

Zobacz również: Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!

ZESPÓŁ MIG W PRZEBOJU KRYSTYNY GIŻOWSKIEJ!

Twórcy wielkich przebojów takich jak "Miód Malina", "Wymarzona" czy "Ta malutka Blondynka" zostali zaproszeni na jedną z największych tegorocznych imprez związanych z muzyką disco polo - mianowicie na Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. To właśnie tam zaprezentują m.in. wielki przebój Krystyny Giżowskiej pt. "Złote Obrączki". 

W związku ze zbliżającym się występem członkowie zespołu spotykali się w ostatnim czasie na próbach. Materiały z jednej z nich pojawiły się w naszym serwisie. To właśnie tym nagraniem oficjalnie zdradzili, co zagrają podczas telewizyjnej imprezy, której emisja odbędzie się na antenie telewizji Polsat i Disco Polo Music

Wspólnie z organizatorami i zespołami zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zabawie! Podczas dwudniowej imprezy wystąpi mnóstwo popularnych gwiazd, w tym rodzeństwo Gwiazdowskich.

Czy piosenka "Złote Obrączki" w wersji discopolowej grupy Mig podobnie jak ubiegłoroczne "Podziękowania dla rodziców" zdobędzie Wasze serca? Zobaczcie poniższy materiał video z próby! 

Zobacz również: Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Magda Narożna bez stanika! Za pikantny wizerunek gwiazdy disco polo odpowiada jej ukochany!
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.