Reklama
Polecamy


Reklama

Niespodzianka od Zenona Martyniuka! Nowość, która zaskoczy wszystkich! Zobacz VIDEO!

2018-01-22T10:28:00+01:00 Niespodzianka od Zenona Martyniuka! Nowość, która zaskoczy wszystkich! Zobacz VIDEO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/niespodzianka-od-zenona-martyniuka-nowosc-ktora-zaskoczy-wszystkich-zobacz-video-1516613090.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Zenek Energy Drink
Reklama


Ogólna

Takiego prezentu od lidera formacji Akcent chyba nie spodziewali się jego najwięksi fani. Nowa produkcja to będzie zaskoczenie.

Reklama

Zenon Martyniuk wraz z firmą Just Food szykują małą niespodziankę w postaci sesji zdjęciowej oraz nowej produkcji, która może namieszać na rynku disco polo oraz segmencie Energy Drinków.

Całe zamieszenie spowodowane jest kampanią reklamową napojów Zenek Energy Drink, które okazały się bardzo dobrym pomysłem. Sprzedaż jest na wysokim poziome i producent jak i sam Zenon postanowili ponownie zaatakować rynek.

Nowa produkcja, która ma ujrzeć światło dzienne już niebawem na pewno zyska wielu zwolenników. 

Zobaczcie nagranie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!
  2. Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!
  3. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.