2021-09-26T13:30:00+02:00 Niesamowity materiał od Marcina Millera Boys - na to czekali najwierniejsi fani muzyki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowity-material-od-marcina-millera-boys---na-to-czekali-fani-disco-polojpg.jpg

Niesamowity materiał od Marcina Millera Boys - na to czekali najwierniejsi fani muzyki disco polo!

Redakcja , 26 Wrzesień 2021  13:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niesamowity materiał od Marcina Millera Boys - na to czekali najwierniejsi fani muzyki disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Lider zespołu Boys - Marcin Miller - przyzwyczaił fanów, że muzycznie jest jednym z najbardziej płodnych artystów ze świata disco polo

Reklama

Marcin Miller, będący ikoną muzyki disco polo nie lubi w swoim życiu muzycznym nudy. Jeden z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju bardzo często coś pokazuje w sieci. Raz jest to muzczyna premiera, innym razem prywatne zdjęcia z rodziną albo z planu programu telewizyjnego.

Zobacz również: Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!

Lider zespołu Boys przyzwyczaił fanów, że muzycznie jest jednym z najbardziej płodnych artystów ze świata disco polo. Jego kanał w serwisie YouTube jest bardzo aktywny i chętnie odwiedzany przez fanów.

Nie inaczej jest i tym razem. Na oficjalnym kanale zespołu Boys pojawiła się niesamowita kompliacja muzyczna, która przez 40 minut gwranatuje bardzo przyjemne muzyczne przeżycie.

Reklama

Składanka zawiera 11 utworów. Nie zabrakło również przepięknego duetu z utalnetowaną Lili oraz nowości pt. "Taka jak Ty". Udostępniona kompilacja to ogromna dawka bardzo dobrej muzyki, która przypadnie do gustu wielu fanom zespołu Boys.

Przesłuchajcie koniecznie całość!

Zobacz również: Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Nowości 2021 - Składanka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  2. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  3. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  4. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  5. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  6. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  7. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  8. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami