Reklama
Polecamy


Reklama

Niesamowite zaproszenie od Zenka Martyniuka! To wielka chwila!

2019-10-17T13:09:00+02:00 Niesamowite zaproszenie od Zenka Martyniuka! To wielka chwila! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/niesamowite-zaproszenie-od-zenka-martyniuka-1571310482.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Akcent Polska
Reklama


Ogólna

Król disco polo potrafił zaskoczyć. Jego pomysłowość nie zna granic.

Reklama

Pokochała go cała Polska. Król disco polo jest tylko jeden i jest nim właśnie on! Zenon Martyniuk - niepodważalna ikona muzyki disco polo. Każdy kawałek przeradza się w trybie natychmiastowym w niepodważalny przebój.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!

Za jego szczerą postawę, optymistyczne podejście do życia i autentyczność w tym, co robi - Polacy go uwielbiają. Nikt nie ma tylu fanów, co Zenek. Bez wątpienia jest to właściwa osoba na odpowiednim miejscu.

Największym sukcesem grupy Akcent bez najmniejszych wątpliwości jest piosenka zatytułowana „Moja gwiazda”.

Jednakże fenomenem jest fakt, że prawdziwy fan disco polo może nie znać wszystkich utworów innych wykonawców z branży, ale przez sen może śpiewać dowolny kawałek króla disco polo, Zenka Martyniuka.

W ostatnim czasie Zenon Martyniuk zaprosił na koncert, który odbędzie się 2/ listopada w New Britan. Po takim wideo z pewnością frekwencja dopisze! Wybieracie się? Na pewno każdy, kto się pojawi, to nie pokazuje.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Bez wątpienia będzie to niezapomniane przeżycie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.