Reklama


Reklama

Niesamowite! Zajęcia z WF-u Dawida Narożnego i córki w kuchni!

2020-03-31T18:20:00+02:00 Niesamowite! Zajęcia z WF-u Dawida Narożnego i córki w kuchni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/niesamowite-zajecia-z-wf-u-dawida-naroznego-i-corki-w-kuchni-1585342810.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Zainicjowanie takiego rozwiązania u artysty disco polo spowodowane jest ogólnokrajową kwarantanną, której jednym ze skutków są zamknięte szkoły.

Reklama

Niezwykły trening odbył artysta disco polo! Ćwiczenia ruchowe w domu, to podczas kwarantanny bardzo częsty sposób na zabicie nudy oraz poprawienie bądź utrzymanie kondycji psychofizycznej.

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi podszedł do kwestii ćwiczeń zdecydowanie po ojcowsku. Zorganizował trening fizyczny ze swoją córką.

Zainicjowanie takiego rozwiązania spowodowane jest ogólnokrajową kwarantanną, której jednym ze skutków są zamknięte szkoły. Artysta jest bardzo skrupulatny w organizowaniu zajęć szkolnych dla swojej córki, nie pominął nawet wychowania fizycznego!

Tego pięknego obrazka nie psuje usytuowana w tle, niedokończona kuchnia o której artysta wspomina w swoim poście...ale kto by się przejmował niedomalowaną ścianą, kiedy na froncie widzimy szczęśliwą rodzinę, spędzającą ze sobą wspaniały czas.

Artysta z córką już zaplanowali wspólne granie w piłkę. To doskonały przykład dla wszystkich rodziców biorących udział w akcji #zostanwdomu.

Zobacz również: Zadziwiająca metamorfoza wokalistki disco polo! Gwiazda, pokazała inne oblicze!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.