Reklama
Polecamy


Reklama

Niesamowite! Zajęcia z WF-u Dawida Narożnego i córki w kuchni!

2020-03-31T18:20:00+02:00 Niesamowite! Zajęcia z WF-u Dawida Narożnego i córki w kuchni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/niesamowite-zajecia-z-wf-u-dawida-naroznego-i-corki-w-kuchni-1585342810.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Zainicjowanie takiego rozwiązania u artysty disco polo spowodowane jest ogólnokrajową kwarantanną, której jednym ze skutków są zamknięte szkoły.

Reklama

Niezwykły trening odbył artysta disco polo! Ćwiczenia ruchowe w domu, to podczas kwarantanny bardzo częsty sposób na zabicie nudy oraz poprawienie bądź utrzymanie kondycji psychofizycznej.

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi podszedł do kwestii ćwiczeń zdecydowanie po ojcowsku. Zorganizował trening fizyczny ze swoją córką.

Zainicjowanie takiego rozwiązania spowodowane jest ogólnokrajową kwarantanną, której jednym ze skutków są zamknięte szkoły. Artysta jest bardzo skrupulatny w organizowaniu zajęć szkolnych dla swojej córki, nie pominął nawet wychowania fizycznego!

Tego pięknego obrazka nie psuje usytuowana w tle, niedokończona kuchnia o której artysta wspomina w swoim poście...ale kto by się przejmował niedomalowaną ścianą, kiedy na froncie widzimy szczęśliwą rodzinę, spędzającą ze sobą wspaniały czas.

Artysta z córką już zaplanowali wspólne granie w piłkę. To doskonały przykład dla wszystkich rodziców biorących udział w akcji #zostanwdomu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  2. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.