2024-01-11T13:35:00+01:00 Niesamowite Podobieństwo - Teresa Werner i Jej Córka Zachwycają na Instagramie Teresa Werner i jej córka Joanna zachwycają na Instagramie swoim podobieństwem. Zobacz, jak królowa szlagierów wygląda jak nastolatka obok córki https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowite-podobienstwo---teresa-werner-i-jej-corka-zachwycaja-na-instagramiejpg.jpg Disco-Polo.info

Niesamowite Podobieństwo - Teresa Werner i Jej Córka Zachwycają na Instagramie


Teresa Werner i jej córka Joanna zachwycają na Instagramie swoim podobieństwem. Zobacz, jak królowa szlagierów wygląda jak nastolatka obok córki

Autor: Adam Begier, 11 Styczeń 2024  13:35
Źródło zdjęć: instagram.com/greta_garbos_/
Niesamowite Podobieństwo - Teresa Werner i Jej Córka Zachwycają na Instagramie
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
 2. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
 3. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
Reklama

  Teresa Werner, niekwestionowana królowa śląskich szlagierów, jest znana nie tylko z muzycznego talentu, ale i z niesamowitej młodzieńczej urody. Ostatnio media społecznościowe obiegło zdjęcie, które wzbudziło spore zainteresowanie - na fotografii pozuje z córką, Joanną Garbos. Szczególnie zaskakujące jest to, jak bardzo matka i córka są do siebie podobne, co zaskoczyło i zachwyciło fanów artystki.

  Teresa Werner - Ikona Polskich Szlagierów

  Teresa Werner, mając zaledwie szesnaście lat, zaczęła zdobywać serca fanów muzyki szlagierowej, występując na tak prestiżowych scenach jak Broadway czy Carnegie Hall. Jej utwory, takie jak „Dałabym ci dała”, „Szczęśliwi we dwoje”, „Miłość jest piękna” czy „Kocham swoje morze”, osiągają milionowe odsłony na YouTube, potwierdzając jej status ikony gatunku.

  Córka Teresy Werner - Kim Jest Joanna Garbos?

  Joanna Garbos, córka Teresy Werner, choć wywodzi się z muzykalnej rodziny, obrała inną ścieżkę życiową. Była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej, by później zdecydować się na karierę w branży farmaceutycznej. Asia, jak mówią o niej znajomi, ma również pasję do koni oraz podróży, co wskazuje na jej wielowymiarową osobowość i zainteresowania wykraczające poza świat muzyki.

  Teresa i Joanna - Jak Dwu Krople Wody

  Zdjęcie opublikowane przez Joannę na Instagramie pokazuje ją obok sławnej mamy. Wielu obserwatorów zauważyło zadziwiające podobieństwo między matką a córką, niektórzy nawet komentowali, że wyglądają jak siostry. To pokazuje, jak silne mogą być geny i jak czasami dziecko może być lustrzanym odbiciem swojego rodzica.

  Fani Teresy Werner nie kryją swojego zachwytu, zarówno nad jej talentem, jak i urodą. Pod zdjęciem można przeczytać liczne komentarze pełne podziwu i zaskoczenia, jak bardzo Teresa i Joanna są do siebie podobne. To kolejny dowód na to, że muzyka to nie jedyny dar, który Werner przekazała swojej córce.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Teresa-Werner---z-corka-1.jpg
  Plik Teresa-Werner---z-corka-3.jpg
  Plik Teresa-Werner---z-corka-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  2. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
  3. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  4. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  5. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Klaudia Zielińska gotowa na podbicie lata z hitem 'Jambo'! Posłuchaj nowości!
  7. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  8. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie