Reklama
Polecamy


Reklama

Niesamowita sytuacja!! Wokalista disco polo o koronawirusie

2020-04-03T07:45:00+02:00 Niesamowita sytuacja!! Wokalista disco polo o koronawirusie https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/niesamowita-sytuacja-wokalista-disco-polo-o-koronawirusie-1585598927.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo doskonale wychwycił odczucia Polaków! Udostępniony materiał podbija sieć

Reklama

Piosenkarz disco polo zajął się popularnym tematem! Od kilku tygodni głównym wątkiem poruszanym w telewizji, w internecie czy po prostu w każdym domu, jest pandemia koronawirusa!

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Marek Biedrzycki, wokalista i kompozytor postanowił w swoim najnowszym utworze podjąć temat sytuacji spowodowanej tzw. wirusem z Wuhan.

Jak słusznie wyśpiewuje autor, koronawirus odmienił nasze życie, ograniczył w sposób bezprecedensowy, wszedł w społeczeństwo bez pytania o zgodę i zamknął nas wszystkich w domu! Utwór pt. „Piosenka o koronawirusie” zdobywa dużą popularność i ogromne uznanie w sieci.

Odbiorcy utożsamiają się z poruszonymi w piosence kwestiami. Warto zatem odnotować, że zespół Effect doskonale wychwycił odczucia Polaków i przelał swoje spostrzeżenia do najnowszej produkcji!

A jak Wy odnajdujecie tego typy utwory? Dobrze, że powstają, czy raczej temat pandemii, to nie jest coś co chcecie słyszeć w piosenkach?

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.