Reklama
Polecamy


Reklama

Niepokojący wpis wokalistki disco polo zaniepokoił internautów! Gwiazda zdecydowała się na mocne słowa!

2020-08-28T18:00:00+02:00 Niepokojący wpis wokalistki disco polo zaniepokoił internautów! Gwiazda zdecydowała się na mocne słowa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/dla-kogo-chce-zyc-jak-najpiekniej-1598195273.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/camasutramusic/
Reklama


Życie gwiazd

Fani gwiazdy ucieszyli się, widząc ją w świetnej formie na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Wielu z nich zaniepokoił bowiem wpis

Reklama

Fani gwiazdy ucieszyli się, widząc ją w świetnej formie na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Wielu z nich zaniepokoił bowiem wpis, który zamieściła kilka dni wcześniej w internecie… – Jeden dzień na raz – to wystarczy.

Zobacz również: Ta fryzura należy do wokalistki disco polo! Nie można oderwać od niej wzroku!

Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i rób to tak pięknie, by była warta wspominania – napisała Małgorzata Główka, przytaczając myśl Idy Scott Taylor.

Artystka, podobnie jak wiele osób w branży, nie może narzekać na nadmiar koncertów. Jednak w jej przypadku są tego dobre strony, bo dzięki temu ma więcej czasu dla swoich dzieci – rocznych bliźniaków Zosi i Stasia. – Oni zwykle chcą robić wszystko w tym samym czasie. A ja mam tylko dwie ręce.

Najspokojniej jest wtedy, kiedy idziemy na spacer i maluchy zasypiają – mówi „Na żywo” Małgorzata. Młoda mama najwyraźniej znalazła złoty środek, by godzić obowiązki macierzyńskie z zawodowymi. A gorszy nastrój może zdarzyć się każdemu…

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.