2023-08-26T10:03:00+02:00 Niedzielne Dożynki w Żerkowie zagrają Czadoman oraz Long & Junior Żerków szykuje niezapomniane Dożynki Powiatowo-Gminne z gwiazdami disco-polo: Long & Junior i Czadoman. Święto plonów, muzyka i zabawa dla całej rodziny. https://disco-polo.info/uploads/news/czadomanjpg.jpg Disco-Polo.info

Niedzielne Dożynki w Żerkowie zagrają Czadoman oraz Long & Junior


Żerków szykuje niezapomniane Dożynki Powiatowo-Gminne z gwiazdami disco-polo: Long & Junior i Czadoman. Święto plonów, muzyka i zabawa dla całej rodziny.

Autor: Adam Begier, 26 Sierpień 2023  10:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Niedzielne Dożynki w Żerkowie zagrają Czadoman oraz Long & Junior
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 3. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!

  Niedziela, 27 sierpnia - to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu miłośnikom plenerowych wydarzeń i muzyki rozrywkowej. W malowniczym miasteczku Żerków odbędą się Dożynki Powiatowo-Gminne, które obiecują nie tylko podziękowania za tegoroczne plony, ale także moc dźwięków disco-polo, taneczne rytmy i atrakcje dla całej rodziny. Głównymi gwiazdami wieczoru będą cenieni artyści sceny disco-polo: zespół Long & Junior oraz niezapomniany Czadoman.

  Dziękczynna Msza Święta i Tradycyjne Obrzędy

  Niedzielne święto rozpocznie się o godzinie 15:00, gdy w amfiteatrze przy ul. Parkowej w Żerkowie zostanie celebrowana msza św. polowa. Eucharystię odprawi ksiądz kanonik Jarosław Gzik, zasłużony duszpasterz miejscowej parafii św. Stanisława Biskupa. To ważny moment, w którym rolnicy i mieszkańcy miasta złożą podziękowania za tegoroczne plony oraz poproszą o błogosławieństwo na przyszły okres.

  Tradycja Dożynek obejmuje również część obrzędową, którą umili Zespół Folklorystyczny "Snutki" z Potarzycy. Ich barwne i pełne emocji występy wprowadzą uczestników w atmosferę dawnych tradycji i obrzędów, które były nieodłączną częścią tej uroczystości.

  Gwiazdy Wieczoru: Long & Junior oraz Czadoman

  Wieczorem scena należeć będzie do artystów, którzy porwą zgromadzoną publiczność do tańca i zabawy. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 21:00, kiedy to zespół Czadoman wprawi tłumy w ruch swoimi niezapomnianymi hitami, takimi jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Chodź na kolana". To właśnie on tworzył soundtrack letnich imprez przez wiele lat, nadając im niezapomniany rytm.

  Następnie na scenie pojawi się duet, który nie potrzebuje specjalnego przedstawienia - Long & Junior. Ich charakterystyczny styl i energetyczne utwory, w tym chociażby przebój "Tańcz Tańcz Tańcz", z pewnością skłonią wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 22:00 miłośnicy ich twórczości będą mieli okazję śpiewać i tańczyć razem z artystami.

  Rozrywka dla Dzieci i Kulinarne Niespodzianki

  Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych uczestnikach uroczystości. Dla dzieci przygotowano liczne darmowe atrakcje, które umilą im czas podczas tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo, panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Żerków zadbały o kulinarne aspekty imprezy, oferując smakowite przysmaki, które zadowolą podniebienia wszystkich uczestników.


  CZADOMAN - Renia

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  2. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  3. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  4. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
  5. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  6. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  7. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
  8. Włoska Fiesta z Polskim Akcentem – Demeters prezentuje Italo Mix!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie