Reklama
Polecamy


Reklama

Niebywałe zaskoczenie w oczach zespołu Mig! Musicie to zobaczyć!

2019-09-02T18:00:00+02:00 Niebywałe zaskoczenie w oczach zespołu Mig! Musicie to zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/niebywale-zaskoczenie-w-oczach-zespolu-mig-musicie-to-zobaczyc-1567415445.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że wyszło znakomicie.

Reklama

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Musicie zobaczyć, co spowodowało, że grupa Mig dała się zaskoczyć! Zespół Mig słynie z utworów, bez których ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek udaną imprezę.

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Kończy się lato, a wraz z nim przyszedł czas na jesienną nostalgie, za oknem deszcz, pierwszy szkolny dzwonek, a przede wszystkim imprezy dożynkowe, które są Świętem Plonów.

Ostatnio na takiej imprezie gwiazdą wieczoru była formacja Mig, która została zaskoczona. Przed zespołem na scenie pojawiła się kapela, która niespodziewanie odegrała przebój formacji zatytułowany „Wymarzona”. Trzeba przyznać, że wyszło znakomicie.

Pewnie nie bez powodu wybrali ten utwór. W końcu piosenka ma już blisko 95 milionów w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Mig.

Zapewne do końca roku licznik pokaże magiczną setkę! Myślicie, że takie osiągniecie nakłoni wyjątkowe rodzeństwo Gwiazdowskich, aby przygotować dla swoich fanów coś, czego jeszcze nie było?

Ostatnio każdy kawałek od zespołu przeradza się w błyskawicznym tempie w hit nie do podważenia.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Może grupa Mig pomyśli o specjalnej trasie koncertowej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.