Reklama


Reklama

Niebywałe zaskoczenie w oczach zespołu Mig! Musicie to zobaczyć!

2019-09-02T18:00:00+02:00 Niebywałe zaskoczenie w oczach zespołu Mig! Musicie to zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/niebywale-zaskoczenie-w-oczach-zespolu-mig-musicie-to-zobaczyc-1567415445.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że wyszło znakomicie.

Reklama

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Musicie zobaczyć, co spowodowało, że grupa Mig dała się zaskoczyć! Zespół Mig słynie z utworów, bez których ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek udaną imprezę.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Kończy się lato, a wraz z nim przyszedł czas na jesienną nostalgie, za oknem deszcz, pierwszy szkolny dzwonek, a przede wszystkim imprezy dożynkowe, które są Świętem Plonów.

Ostatnio na takiej imprezie gwiazdą wieczoru była formacja Mig, która została zaskoczona. Przed zespołem na scenie pojawiła się kapela, która niespodziewanie odegrała przebój formacji zatytułowany „Wymarzona”. Trzeba przyznać, że wyszło znakomicie.

Pewnie nie bez powodu wybrali ten utwór. W końcu piosenka ma już blisko 95 milionów w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Mig.

Zapewne do końca roku licznik pokaże magiczną setkę! Myślicie, że takie osiągniecie nakłoni wyjątkowe rodzeństwo Gwiazdowskich, aby przygotować dla swoich fanów coś, czego jeszcze nie było?

Ostatnio każdy kawałek od zespołu przeradza się w błyskawicznym tempie w hit nie do podważenia.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Może grupa Mig pomyśli o specjalnej trasie koncertowej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  2. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!
  3. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.