Reklama
Polecamy


Reklama

Niebywałe osiągniecie zespołu After Party! To najlepszy zespół disco polo?!

2019-07-16T13:00:00+02:00 Niebywałe osiągniecie zespołu After Party! To najlepszy zespół disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/niebywale-osiagniecie-zespolu-after-party-to-najlepszy-zespol-disco-polo-1563193863.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Patryk Pegza i spółka może otwierać szampana!

Reklama

Uwielbiana formacja disco polo ma kolejny powód, żeby świętować! Artyści mogą rozpocząć nowy tydzień od toastu! Zespół After Party nie cofnie się przed niczym.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Lider formacji disco polo, Patryk Pegza bez najmniejszych wątpliwości jest człowiekiem sukcesu. W stosunkowo krótkim czasie zdobył szczyt, który w oczach innych wykonawców jest po prostu nieosiągalny. Od kilku lat, każda muzyczna propozycja od zespołu After Party w błyskawicznym tempie przeradza się w hit disco polo.

Ich kawałki są rozchwytywane przez wszystkie stacje radiowe, które zabijają się o to, kto pierwszy zagra najnowszy utwór zespołu tuż po premierze na YouTube.

A propos serwisu YouTube, to w ostatnim czasie na oficjalnym kanale zespołu stało się coś niesamowitego. Ich ponadczasowa piosenka, która jest nieodłącznym elementem klubowych imprez, jak i weselnych uroczystości czy też spotkań pod chmurką, doczekała się pokaźnej liczby.

Mowa oczywiście o utworze zatytułowanym „Ona lubi pomarańcze”. Teledysk do kawałka został wyświetlony ponad 50 milionów razy! Niemożliwe stało się możliwe.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Myślicie, że najnowsza propozycja od formacji After Party „Aby nam się dobrze żyło” powtórzy sukces utworu pt. „Ona lubi pomarańcze”?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.