Reklama


Reklama

Niebywałe osiągniecie Zenona Martyniuka(Akcent)! To wielka chwila!

2019-07-03T20:45:00+02:00 Niebywałe osiągniecie Zenona Martyniuka(Akcent)! To wielka chwila! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/niebywale-osiagniecie-zenona-martyniukaakcent-to-wielka-chwila-1562179495.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Król muzyki disco polo może być tylko jeden!

Reklama

Nikt wcześniej w świecie disco polo nie doszedł tak daleko, jak Zenon  Martyniuk z formacji Akcent, który w mediach zawsze jest gorącym kąskiem. Jego każdy ruch śledzi miliony Polaków, tak samo jak słucha jego przeboje.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Polacy pokochali Zenka Martyniuka za jego bardzo charakterystyczną barwę głosu i niebanalne teksty piosenek, które jednocześnie są łatwe do zapamiętania. W końcu w prostocie tkwi siła.

Jego piosenki są uwielbiane dosłownie przez wszystkich. Nie ma osoby, która by nie znała największych przebojów zespołu Akcent.

Nie ma wątpliwości, że niepodważalnym hitem od Zenka Martyniuka są jego „Oczy zielone”, które w sieci biją niemałe rekordy. Przeszły najśmielsze oczekiwania samego króla disco polo.

W ostatnim czasie teledysk do piosenki doczekał się ponad 170 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Niekiedy artyści nie osiągają takich wyników po zsumowaniu ilości obejrzeń pod wszystkimi utworami.

Jest to niebywałe osiągniecie Zenka i jego muzycznego hitu. Czyżby król disco polo miał w planach z tej okazji przygotować jakąś niespodziankę dla swoich fanów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?
  2. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!
  3. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.