2021-07-24T10:14:00+02:00 Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykly-duet-disco-polo-podbija-siec-gwiazdorzy-stworzyli-hit-wszystkich-klubowych-parkietowpng.png

Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!

Redakcja , 24 Lipiec 2021  10:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Artyści disco polo zdecydowali się szczerze opisać relacje na linii zięć - teściowa

Reklama

Panowie w swojej premierowej produkcji w humorystyczny sposób opisują napięte relacje, jakie panują na linii zięć - teściowa!

Zobacz również: Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Popularni wokaliści disco polo po raz kolejny zadbali o to, by tysiące ich fanów miało przy czym potupać nóżką! Artyści stworzyli hit, który trafił do serc wielu zięciów w Polsce!

NAPIĘTE RELACJE GWIAZD DISCO POLO?! GORĄCA PREMIERA

Denis to wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Pan mechanik”, “Wódka cytrynówka”, czy “Skacz baw pij”. Przeboje wokalisty podbijają listy przebojów, a jego kariera z każdym dniem nabiera coraz większego rozpędu!

Denis jest niezwykle płodnym artystą disco polo. Gwiazdor cyklicznie wrzuca do sieci swoje nowe produkcje, które błyskawicznie osiągają wielką popularność. Artysta po raz kolejny zaskakuje fanów, bowiem wokalista wziął udział w premierowym kawałku swojego kolegi z branży! Zapowiada się prawdziwa eskalacja muzycznych emocji!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Gradu, który powstał do utworu “Teściowa to jest żmija”. Wokaliście w nagraniu piosenki towarzyszy znany artysta o pseudonimie Denis! Po raz kolejny sprawdziło się znane powiedzenie, że co dwie głowy, to nie jedna!

Reklama

'NIE MYŚLAŁAM, ŻE POLUBIĘ DISCO POLO'

Panowie w humorystyczny sposób opisują napięte relacje, jakie panują na linii zięć - teściowa. Z obserwacji artystów sytuacja nie wygląda kolorowo.

Gwiazdorzy disco polo wspólnymi siłami stworzyli niezwykły utwór, który ma szansę podbić niejeden klubowy parkiet. Wielbiciele artystów nie mają co do tego żadnych wątpliwości!

“Jedno z najlepszych disco polo, które słyszałem”

“Nie myślałam, że polubię disco polo”

“Brawo dobry kawałek czekamy na następne”

A jakie Wy macie relacje ze swoimi teściowymi? Koniecznie podzielcie się z nami doświadczeniami!

Zobacz również: Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Gradu ft. Denis - Teściowa to jest żmija
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  2. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  3. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  4. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  5. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  6. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami