Reklama
Polecamy


Reklama

Największy Festiwal disco polo wróci do Ostródy?! Ale się dzieje!

2019-12-15T13:00:00+01:00 Największy Festiwal disco polo wróci do Ostródy?! Ale się dzieje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/najwiekszy-festiwal-disco-polo-wroci-do-ostrody-1576358025.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak poinformował serwis ostrodanews.pl organizatorzy Festiwalu Disco Polo - World Media wysłali ofertę od Urzędu w Ostródzie

Reklama

Czy największy festiwal z muzyką disco polo wróci po rocznej przerwie do Ostródy? To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wolą historyczne miejsce. 

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Jak poinformował serwis ostrodanews.pl organizatorzy Festiwalu Disco Polo - World Media wysłali ofertę od Urzędu w Ostródzie. Na tę chwilę nie ma informacji zwrotnej na temat potencjalnego powrotu.

W tym roku po raz pierwszy Festiwal Muzyki Tanecznej odbył się w Olsztynie. Mimo zmiany miejsca impreza okazała się strzałem w dziesiątkę.

Powodem zmiany lokalizacji festiwalu disco polo było brak porozumienia między organizatorem, a miastem Ostróda. Jak zwykle bywa w przypadku takich spraw poszło o pieniądze. Miasto Ostróda nie chciała się zgodzić na wymagania finansowe organizatorów imprezy disco polo.

Mimo sporego zamieszania impreza się udała i już organizatorzy zaczęli pracę nad nową edycją. Na tę chwilę nie są znane szczegóły imprezy, która odbędzie się w 2020 roku.

Zobacz również: Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.