Reklama


Reklama

Największy Festiwal Disco Polo w Ostródzie 2020 odwołany! Fani są zrozpaczeni!

2020-06-29T18:03:00+02:00 Największy Festiwal Disco Polo w Ostródzie 2020 odwołany! Fani są zrozpaczeni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/festiwal-disco-polo-w-ostrodzie-2020-odwolany-fani-sa-zrozpaczeni-1592859691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Wstrząsająca informacja zdążyła już obiec całą Polskę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najgorzej znieśli tę wieść fani disco polo

Reklama

Fanom disco polo do tej pory trudno jest się pozbierać po tych dramatycznych doniesieniach, które okazały się prawdą. Jubileuszowa XXV edycja jednego z bardziej popularnych wydarzeń wśród imprez muzyki tanecznej nie dojdzie w tym roku do skutku!

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

FESTIWAL DISCO POLO W OSTRÓDZIE ODWOŁANY!

Wstrząsająca informacja zdążyła już obiec całą Polskę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najgorzej znieśli tę wieść fani disco polo. Ciężko jest sobie wyobrazić, co musieli poczuć, gdy doszła do nich ta informacja, z której jasno wynika, że impreza, na którą szykowali się przez cały rok, jednak się nie odbędzie.

Nadzieja umiera ostatnia – w momencie, gdy gospodarka zaczęła być odmrażana, na nowo pojawiło się światełko w tunelu, że może jednak XXV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie odbędzie się. W końcu to właśnie ten festiwal jest jednym z największych wydarzeń, które co roku ściąga ludzi z całego kraju właśnie do Ostródy.

Nie bez powodu mazury są nazywane stolicą disco polo. Koncert co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najwięksi wykonawcy muzyki tanecznej pojawiają się na jednej scenie. Niestety w tym roku będzie nieco inaczej.

Jubileuszowa edycja oficjalnie została przeniesiona na przyszły rok. Wszystkim jest się trudno oswoić z tą myślą, ale organizator podjął właściwą decyzję, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i uniknięcia ryzyka związanego z pandemią koronawirusa.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.