Reklama
Polecamy


Reklama

Największy Festiwal Disco Polo w Ostródzie 2020 odwołany! Fani są zrozpaczeni!

2020-06-29T18:03:00+02:00 Największy Festiwal Disco Polo w Ostródzie 2020 odwołany! Fani są zrozpaczeni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/festiwal-disco-polo-w-ostrodzie-2020-odwolany-fani-sa-zrozpaczeni-1592859691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Wstrząsająca informacja zdążyła już obiec całą Polskę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najgorzej znieśli tę wieść fani disco polo

Reklama

Fanom disco polo do tej pory trudno jest się pozbierać po tych dramatycznych doniesieniach, które okazały się prawdą. Jubileuszowa XXV edycja jednego z bardziej popularnych wydarzeń wśród imprez muzyki tanecznej nie dojdzie w tym roku do skutku!

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

FESTIWAL DISCO POLO W OSTRÓDZIE ODWOŁANY!

Wstrząsająca informacja zdążyła już obiec całą Polskę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najgorzej znieśli tę wieść fani disco polo. Ciężko jest sobie wyobrazić, co musieli poczuć, gdy doszła do nich ta informacja, z której jasno wynika, że impreza, na którą szykowali się przez cały rok, jednak się nie odbędzie.

Nadzieja umiera ostatnia – w momencie, gdy gospodarka zaczęła być odmrażana, na nowo pojawiło się światełko w tunelu, że może jednak XXV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie odbędzie się. W końcu to właśnie ten festiwal jest jednym z największych wydarzeń, które co roku ściąga ludzi z całego kraju właśnie do Ostródy.

Nie bez powodu mazury są nazywane stolicą disco polo. Koncert co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najwięksi wykonawcy muzyki tanecznej pojawiają się na jednej scenie. Niestety w tym roku będzie nieco inaczej.

Jubileuszowa edycja oficjalnie została przeniesiona na przyszły rok. Wszystkim jest się trudno oswoić z tą myślą, ale organizator podjął właściwą decyzję, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i uniknięcia ryzyka związanego z pandemią koronawirusa.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.