Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-26T13:00:00+01:00 Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły! https://disco-polo.info/uploads/news/najwieksze-wydarzenie-tego-roku-koncert-z-okazji-30-lecia-zespolu-boys-znamy-szczegolyjpg.jpg
Reklama

Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły!

Redakcja , 26 Grudzień 2020  13:00
Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły!
Źródło zdjęć: Facebook
Reklama

To właśnie Marcin Miller stawiał wraz z całym disco polo pierwsze kroki w muzycznym świecie i cegiełka po cegiełce budowała imperium

Reklama

Czołowe postacie świata disco polo, mają na koncie ogromny dorobek muzyczno-kulturowy, a fani dzięki temu posiadają wiele wspomnień związanych z występami gwiazd, czy konkretną piosenką wykonawcy. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Muzyka taneczna na rynku krąży już od ponad 30 lat. Jej prekursorzy do dziś prężnie działają i ustanawiają kolejne rekordy związane z popularnością i uwielbieniem odbiorców. 

Do grona artystów z absolutnego topu należy oczywiście Marcin Miller i jego zespół Boys. To ta formacja stawiała wraz z całym disco polo pierwsze kroki w muzycznym świecie i cegiełka po cegiełce budowała imperium, o którym teraz każdy mówi z należytym szacunkiem. 

Minęło 30 lat od momentu rozpoczęcia przez grupę Boys scenicznej działalności. Z okazji tak okrągłej rocznicy, w Drugi Dzień Świąt, wyemitowany zostanie koncert na cześć kultowej formacji, z mistrzem Marcinem na czele. 

Szalona 30-tka zespołu Boys już 26 grudnia o godzinie 20, na antenie TVP 2. Nie może Was zabraknąć przez telewizorami. Za każdą „Szaloną” i „Wolność” na imprezach tanecznych przez te wszystkie lata, jesteśmy to zwyczajnie „Boysom” winni.

Zobacz również: Mega Imprezowa premiera już w sieci! Pudzianowski z genialnym nowym przebojem!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  2. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  3. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  4. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej