2020-12-26T13:00:00+01:00 Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły! To właśnie Marcin Miller stawiał wraz z całym disco polo pierwsze kroki w muzycznym świecie i cegiełka po cegiełce budowała imperium https://disco-polo.info/uploads/news/najwieksze-wydarzenie-tego-roku-koncert-z-okazji-30-lecia-zespolu-boys-znamy-szczegolyjpg.jpg

Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły!

Autor: Adam Begier , 26 Grudzień 2020  13:00
Największe wydarzenie tego roku! Koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Znamy szczegóły!
Źródło zdjęć: Facebook

To właśnie Marcin Miller stawiał wraz z całym disco polo pierwsze kroki w muzycznym świecie i cegiełka po cegiełce budowała imperiumReklama

Czołowe postacie świata disco polo, mają na koncie ogromny dorobek muzyczno-kulturowy, a fani dzięki temu posiadają wiele wspomnień związanych z występami gwiazd, czy konkretną piosenką wykonawcy. 

Zobacz również: "Ogień" - Gorący przebój Focus i Blondi podbija Disco Polo!

Muzyka taneczna na rynku krąży już od ponad 30 lat. Jej prekursorzy do dziś prężnie działają i ustanawiają kolejne rekordy związane z popularnością i uwielbieniem odbiorców. 

Do grona artystów z absolutnego topu należy oczywiście Marcin Miller i jego zespół Boys. To ta formacja stawiała wraz z całym disco polo pierwsze kroki w muzycznym świecie i cegiełka po cegiełce budowała imperium, o którym teraz każdy mówi z należytym szacunkiem. 

Minęło 30 lat od momentu rozpoczęcia przez grupę Boys scenicznej działalności. Z okazji tak okrągłej rocznicy, w Drugi Dzień Świąt, wyemitowany zostanie koncert na cześć kultowej formacji, z mistrzem Marcinem na czele. 

Szalona 30-tka zespołu Boys już 26 grudnia o godzinie 20, na antenie TVP 2. Nie może Was zabraknąć przez telewizorami. Za każdą „Szaloną” i „Wolność” na imprezach tanecznych przez te wszystkie lata, jesteśmy to zwyczajnie „Boysom” winni.

Reklama

Boys - Miłość jak piorun

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaskakuje wolniakiem 'Pozytywka' – przedpremierowy fragment już dostępny
  2. "Nie pykło" - Niezwykłe połączenie Extazy i Łobuzów wstrząsnęło branżą disco polo! Posłuchajcie nowości!
  3. "Na własność (nie ma takiej opcji)" nowy produkcja od Klaudii Zielińskiej! Posłuchaj przedpremiery! To kolejny sztos?!
  4. Vel Evel z premierą pt. "Potłuczone szkoło". Zobaczcie nowość!
  5. Folk Lady w damskiej odsłonie hitu Akcentu: "Mała Figlarka"! Premiera!
  6. "Lodowce" od B-QLL! Gorąca premiera dostępna!
  7. Maciek Kasprzyk i jego nowa produkcja pt. "Będę Obok Ciebie"! Niezwykła premiera!
  8. Iness i jej mega krótka spódniczka! Zobaczcie przepiękną gwiazdę disco polo!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie