2021-09-21T15:15:00+02:00 Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/najwieksze-hity-zespolu-extazy-w-pigulce-do-sieci-trafila-niezwykla-skladanka-disco-polopng.png

Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!

Redakcja , 21 Wrzesień 2021  15:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przebojowa kompilacja zawiera wszystkie najbardziej znane utwory sympatycznego artysty disco polo z ostatnich kilku lat jego działalności

Reklama

Całość zawiera w sumie 17 kawałków disco polo trwających prawie 60 minut! Jest przy czym potupać nóżką!

Zobacz również: Czy można zarobić milion w dwa tygodnie?! Popularne wokalistki disco polo Top Girls podbijają rynek muzyczny!

Chcecie spędzić godzinę w towarzystwie swojego ukochanego idola disco polo? Nic prostszego. Wystarczy tylko odpalić niesamowitą składankę hitów, która pojawiła się w sieci!

Reklama

Kamil Chludziński - Extazy to popularny gwiazdor disco polo, którego hity od wielu lat nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Kawałki takie jak: “Noc taka czarna”, “Tylko moja dziewczyna”, czy “Chciałem być” to utwory, bez których nie może odbyć się żadna szanująca się impreza!

Wielbiciele nietuzinkowej twórczości uwielbianego wokalisty disco polo mają ogromne powody do radości! W sieci pojawiła się niezwykła muzyczna niespodzianka, która umili fanom niejeden jesienny wieczór! Tego doprawdy nikt się nie spodziewał!

W internecie ukazała się gorąca składanka największych hitów formacji Extazy! Przebojowa kompilacja zawiera wszystkie najbardziej znane utwory sympatycznego artysty disco polo z ostatnich kilku lat jego działalności! To prawdziwa podróż w czasie!

Taneczny maraton rozpoczyna numer “Noc taka czarna”, który na YouTube doczekał się już ponad 40 milionów wyświetleń! Na kolejnych miejscach twórcy składanki umieścili takie perełki jak: “Patrzę sercem”, “Zabujany”, “Kochana moja”, “Mój aniele”, czy “Tylko moja dziewczyna”. Całość zawiera w sumie 17 kawałków trwających prawie 60 minut! Jest przy czym potupać nóżką!

Reklama

Wiernym sympatykom grupy Extazy niespodzianka przypadła do gustu, czym dali wyraz w licznych komentarzach.

“Super składanka”

“Cudowny zestaw piosenek”

“Pięknie, brawo”

Niezwykle melodyjne kawałki Kamila Chludzińskiego porwały wszystkich do tańca. Gorąca kompilacja pokazuje, że zespół Extazy to prawdziwa kopalnia przebojów!

Zobacz również: Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Extazy - Największe Hity || Disco Polo 2021
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!
  2. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  3. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  4. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  5. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  6. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  7. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage&Yoko!
  8. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami