Reklama
Polecamy


Reklama

Najlepsza pupa w świecie disco polo należy do Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo oczarowała wszystkich!

2019-03-30T20:38:00+01:00 Najlepsza pupa w świecie disco polo należy do Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo oczarowała wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/najlepsza-pupa-w-swiecie-disco-polo-nalezy-do-magdy-naroznej-wokalistka-disco-polo-oczarowala-wszystkich-1553974714.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi jest najładniejszą wokalistką w świecie disco polo?

Reklama

Niewątpliwie Magda Narożna to jedna z najlepszych wokalistek w świecie disco polo. Jej kariera i zespołu Piękni i Młodzi nabrała niezwykłego tempa dzięki m.in. takim teledyskom jak "Niewiara", czy "Kocham się w Tobie". Magda jest często określana jako królowa muzyki disco polo.

Obecnie wokalistka Pięknych i Młodych przebywa na Florydzie(USA), gdzie ładuje akumulatory przed kolejnym ciężkim sezonem. Jakiś czas temu wokalistka Pięknych i Młodych miała gorącą sesję dla czasopisma CKM, gdzie mogliśmy ją oglądać w bardzo odważnych zdjęciach.

Magda już od dłuższego czasu ciężko pracuje nad swoją sylwetką. Tym razem wokalistka disco polo pokazała swoje uda i pośladki. Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wyrażają pozytywne opinie na temat Magdy.

Czy Magda Narożna to wokalistka disco polo, która ma najlepsze pośladki w świecie disco polo? Oceńcie sami!

Zobacz również: Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  2. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  3. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.