Reklama


Reklama

Najbliżsi wsparli Zenka Martyniuka podczas benefisu z okazji 30-lecia! Wśród nich mama, żona i syn!

2019-12-17T20:30:00+01:00 Najbliżsi wsparli Zenka Martyniuka podczas benefisu z okazji 30-lecia! Wśród nich mama, żona i syn! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/najblizsi-wsparli-zenka-martyniuka-podczas-benefisu-z-okazji-30-lecia-wsrod-nich-mama-zona-i-syn-1576447118.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Maciej Gilewski
Reklama


Ogólna

Podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie disco polo, Zenka Martyniuka wsparła najbliższa rodzina: mama, żona i syn z rodziną

Reklama

Król disco polo jest tylko jeden. Nie podlega to najmniejszej dyskusji. Niezaprzeczalnie i niezmiennie jest nim Zenek Martyniuk z zespołu Akcent, który rządzi na scenie muzyki tanecznej już od 30 lat.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Król dał się poznać z takich kawałków, jak „Przez Twe Oczy zielone”, "Gwiazda", „Przekorny los” czy też „Prawdziwa miłość to Ty”.  W ostatnim czasie Zenek Martyniuk świętował swój okrągły jubileusz w gronie najbliższych i swoich przyjaciół w branży. Tego dnia wspierała go m.in.  żona Danuta, syn Daniel wraz z rodziną oraz mama Teresa. Nad całym benefisem dzielnie czuwał przyjaciel lidera formacji Akcent, Marek Kwiecień

Jednym zdjęciem z synem Zenka pochwalił się sam piękny i boski, Zbyszek Perkowski. Artysta napisał w swoich social mediach jedno, krótkie zdanie:

- Jak przystało na Syna, Daniel Martyniuk którego znam od małego, dziś na benefisie XXX-lecia znanego Ojca w Operze Podlaskiej!

Można przypuszczać, że to wydarzenie w świecie disco polo było jednym z ważniejszych, o ile nie najważniejszych. Nikt nie przypuszczał, że ten czas aż tak szybko leci.

Niektórzy pamiętają Zenka sprzed 30 lat, a tutaj już taka rocznica. Macie swój ulubiony numer, który sprawił, ze pokochaliście króla disco polo?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.