Reklama
Polecamy


Reklama

Najbliżsi wsparli Zenka Martyniuka podczas benefisu z okazji 30-lecia! Wśród nich mama, żona i syn!

2019-12-17T20:30:00+01:00 Najbliżsi wsparli Zenka Martyniuka podczas benefisu z okazji 30-lecia! Wśród nich mama, żona i syn! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/najblizsi-wsparli-zenka-martyniuka-podczas-benefisu-z-okazji-30-lecia-wsrod-nich-mama-zona-i-syn-1576447118.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Maciej Gilewski
Reklama


Ogólna

Podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie disco polo, Zenka Martyniuka wsparła najbliższa rodzina: mama, żona i syn z rodziną

Reklama

Król disco polo jest tylko jeden. Nie podlega to najmniejszej dyskusji. Niezaprzeczalnie i niezmiennie jest nim Zenek Martyniuk z zespołu Akcent, który rządzi na scenie muzyki tanecznej już od 30 lat.

Zobacz również: Artystka disco polo szokuje odważnymi zdjęciami! Wygląda jak milion dolarów!

Król dał się poznać z takich kawałków, jak „Przez Twe Oczy zielone”, "Gwiazda", „Przekorny los” czy też „Prawdziwa miłość to Ty”.  W ostatnim czasie Zenek Martyniuk świętował swój okrągły jubileusz w gronie najbliższych i swoich przyjaciół w branży. Tego dnia wspierała go m.in.  żona Danuta, syn Daniel wraz z rodziną oraz mama Teresa. Nad całym benefisem dzielnie czuwał przyjaciel lidera formacji Akcent, Marek Kwiecień

Jednym zdjęciem z synem Zenka pochwalił się sam piękny i boski, Zbyszek Perkowski. Artysta napisał w swoich social mediach jedno, krótkie zdanie:

- Jak przystało na Syna, Daniel Martyniuk którego znam od małego, dziś na benefisie XXX-lecia znanego Ojca w Operze Podlaskiej!

Można przypuszczać, że to wydarzenie w świecie disco polo było jednym z ważniejszych, o ile nie najważniejszych. Nikt nie przypuszczał, że ten czas aż tak szybko leci.

Niektórzy pamiętają Zenka sprzed 30 lat, a tutaj już taka rocznica. Macie swój ulubiony numer, który sprawił, ze pokochaliście króla disco polo?

Zobacz również: Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
  2. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  3. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.