2015-06-10T02:01:00+02:00 Najbardziej pomysłowe fanki, to… ? Czas letnich koncertów to bardzo często dla wykonawców ze ścisłej czołówki przynajmniej 2-3 koncerty dziennie. Na każdym z koncertów prawdziwe tłumy. Są ludzie, którzy https://disco-polo.info/uploads/news/

Najbardziej pomysłowe fanki, to… ?

Autor: Adam Begier , 10 Czerwiec 2015  02:01
Najbardziej pomysłowe fanki, to… ?
Źródło zdjęć:
Reklama

Czas letnich koncertów to bardzo często dla wykonawców ze ścisłej czołówki przynajmniej 2-3 koncerty dziennie. Na każdym z koncertów prawdziwe tłumy. Są ludzie, którzy przychodzą z wielu powodów.   Jedni chcą po prostu miło spędzić popołudnie...

Reklama

Czas letnich koncertów to bardzo często dla wykonawców ze ścisłej czołówki przynajmniej 2-3 koncerty dziennie. Na każdym z koncertów prawdziwe tłumy. Są ludzie, którzy przychodzą z wielu powodów.

 

Jedni chcą po prostu miło spędzić popołudnie, drudzy idą osłuchać swojej ulubionej muzyki czyli Disco Polo rzecz jasna. A są też tacy, którzy przychodzą tylko ze względu na swojego ulubionego wykonawcę.

 

Rzeczą wiadomą jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale kiedy ten gust jest zbieżny w wielu przypadkach, to kilka zdań wypada na ten temat powiedzieć. Tak właśnie jest w przypadku Zenka Martyniuka, który swoją muzyczną drogą oraz osobowością zjednuje sobie prawdziwe tłumy fanów od lat 5 do 105, często będąc ulubieńcem całych rodzin.

 

Widać aura blasku Zenka  sprawią, że każdy z jego fanów chce zwrócić na siebie uwagę swego idola i tym sposobem zwiększyć szanse na wspólne zdjęcia, autograf czy chwilę rozmowy. Tak właśnie wygląda jeden z pomysłów na wyróżnienie się spośród rzeszy sympatyków tanecznej muzyki w wykonaniu zespołu Akcent.

 

Dziewczyny – gratulujemy i czekamy na dalsze pomysły.

 

fanki akcentu

 


Polecamy
RAIDER - A WIECZOREM

Bayera - Ze mną tańcz

BLONDI - TANIE GIERKI


Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Detmi - Bal. Na tę premierę czekała cała Polska!
  2. Elwira Mejk: Od światła reflektorów disco polo do bajkowego świata Disneya
  3. Nowa produkcja od zespołu Dox pt. "Zaczarowana miłość"! Zobaczcie nowość!
  4. Monoffw nowe wydawnictwo i studio muzyczne podbije Polskę?!
  5. "Ze mną tańcz" nowość od zespołu Bayera! Zobaczcie przedpremierę!
  6. Wyjątkowy look Emilii Saneckiej z Daj To Głośniej Podbija Amerykę! Zobaczcie zdjęcia!
  7. Sesja ciążowa gwiazdy disco polo. Zobaczcie jak wyglądają przepiękne zdjęcia!
  8. Przemek i Daria Budka zaskakują! Zobacz ich NIESAMOWITE zdjęcia
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami
O portalu Disco-Polo.info

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adam Begier
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA