Reklama


Reklama

Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata?

2020-08-12T13:27:00+02:00 Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/na-te-spektakularna-premiere-czekaja-wszyscy-top-girls-z-najgoretsza-premiera-tego-lata-1597226839.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama


Zapowiedź

To będzie prawdziwy sztos!

Reklama

Każdy artysta disco polo, tworzy w oparciu o chęć sprawienia przyjemności swoim odbiorcom. Każdy kolejny hit, to tak naprawdę powód, by realizować i wydawać kolejne produkcje!

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Fani potrafią miesiącami zachwycać się znanym szlagierem, ale mimo tego, kolejną nowość przyjmują z otwartymi rękami! Wiedzą o tym doskonale trzy, obłędnie piękne członkinie zespołu Top Girls! Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas - wokalistki, spod skrzydeł których, co chwila wychodzi objawienie muzyczne!

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że będzie tak i tym razem! Grupa zapowiedziała na facebookowym profilu, że już w piątek, 14 -go sierpnia, zobaczymy ich najnowszą piosenkę pt. „Lubię Cię Mieć”! Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy!

Artystki uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały również kilka zdjęć z planu! Obrazki i tytuł, są bardzo romantyczne, więc spodziewamy się, że tematyka utworu poruszy serca wszystkich fanów formacji!

Wielka nowość już za chwilę w sieci! Bądźcie czujni!

Zobacz również: Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?
  3. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.