Reklama
Polecamy


Reklama

Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata?

2020-08-12T13:27:00+02:00 Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/na-te-spektakularna-premiere-czekaja-wszyscy-top-girls-z-najgoretsza-premiera-tego-lata-1597226839.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama


Zapowiedź

To będzie prawdziwy sztos!

Reklama

Każdy artysta disco polo, tworzy w oparciu o chęć sprawienia przyjemności swoim odbiorcom. Każdy kolejny hit, to tak naprawdę powód, by realizować i wydawać kolejne produkcje!

Zobacz również: Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!

Fani potrafią miesiącami zachwycać się znanym szlagierem, ale mimo tego, kolejną nowość przyjmują z otwartymi rękami! Wiedzą o tym doskonale trzy, obłędnie piękne członkinie zespołu Top Girls! Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas - wokalistki, spod skrzydeł których, co chwila wychodzi objawienie muzyczne!

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że będzie tak i tym razem! Grupa zapowiedziała na facebookowym profilu, że już w piątek, 14 -go sierpnia, zobaczymy ich najnowszą piosenkę pt. „Lubię Cię Mieć”! Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy!

Artystki uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały również kilka zdjęć z planu! Obrazki i tytuł, są bardzo romantyczne, więc spodziewamy się, że tematyka utworu poruszy serca wszystkich fanów formacji!

Wielka nowość już za chwilę w sieci! Bądźcie czujni!

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.