2020-08-12T13:27:00+02:00 Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/na-te-spektakularna-premiere-czekaja-wszyscy-top-girls-z-najgoretsza-premiera-tego-lata-1597226839.jpg

Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata?

Redakcja , 12 Sierpień 2020  13:27

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata?
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls

To będzie prawdziwy sztos!

Reklama

Każdy artysta disco polo, tworzy w oparciu o chęć sprawienia przyjemności swoim odbiorcom. Każdy kolejny hit, to tak naprawdę powód, by realizować i wydawać kolejne produkcje!

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!

Fani potrafią miesiącami zachwycać się znanym szlagierem, ale mimo tego, kolejną nowość przyjmują z otwartymi rękami! Wiedzą o tym doskonale trzy, obłędnie piękne członkinie zespołu Top Girls! Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas - wokalistki, spod skrzydeł których, co chwila wychodzi objawienie muzyczne!

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że będzie tak i tym razem! Grupa zapowiedziała na facebookowym profilu, że już w piątek, 14 -go sierpnia, zobaczymy ich najnowszą piosenkę pt. „Lubię Cię Mieć”! Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy!

Artystki uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały również kilka zdjęć z planu! Obrazki i tytuł, są bardzo romantyczne, więc spodziewamy się, że tematyka utworu poruszy serca wszystkich fanów formacji!

Wielka nowość już za chwilę w sieci! Bądźcie czujni!

Zobacz również: Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  2. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  3. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  4. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  5. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  6. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  7. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  8. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami