Reklama
Polecamy


Reklama

Mr Sebii zaatakowany? Jego auto zostało uszkodzone!

2018-03-30T15:00:00+02:00 Mr Sebii zaatakowany? Jego auto zostało uszkodzone! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/mr-sebii-zaatakowany-jego-auto-zostalo-uszkodzone-1522410636.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalistę znanego z utworów takich jak „Nie szukaj mnie” czy „Ona jest cudowna i wspaniała” spotkała ostatnio przykra sytuacja.

Reklama

„Dzisiejszy dzień zaliczony nie do końca pozytywnie” – pisze na swoim Facebooku Sebastian Zys. Jego wpis jest nie tylko informacyjny, ale zawiera też pewną przestrogę. Dlaczego?

„Ostrzegam , uważajcie pod blokami . Ja stałem minute i z któregoś piętra poleciała butelka i szyba brzęk ;( No cóż można i tak . Dobrze że ktoś w głowę nie dostał . Tomaszow Mazowiecki i biały dzień . Masakra .”

Do wpisu Sebastian dołączył zdjęcie zbitej szyby samochodu. Uszkodzenie jest widoczne i poważne, dlatego bez wizyty w warsztacie z pewnością się nie obejdzie. Czy zbicie szyby w aucie Artysty było zamierzone, czy to tylko przypadek? Tego nie wiemy, ale z pewnością należy wziąć sobie słowa Sebiego do serca – nigdy nie wiadomo, co może nam się przytrafić.

Mamy nadzieję, że u Sebiego wszystko gra. Zachęcamy Was do obejrzenia jednego z klipów Mr Sebiego, znajdziecie go poniżej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  2. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!
  3. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.