2020-03-12T13:00:00+01:00 Mocny przekaz nowej produkcji disco polo pt. "Nie Guczi"?! Zobaczcie NOWOŚĆ Megustar https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/me-gustar-nie-guczi-1583941403.jpg

Mocny przekaz nowej produkcji disco polo pt. "Nie Guczi"?! Zobaczcie NOWOŚĆ Megustar

Redakcja , 12 Marzec 2020  13:00
Mocny przekaz nowej produkcji disco polo pt. "Nie Guczi"?! Zobaczcie NOWOŚĆ Megustar
Źródło zdjęć: materiały prasowe

najważniejsze jest uczucie do drugiej osoby, a nie to – jakich używamy perfum, bądź od jakiego projektanta mamy ciuchy


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niekonwencjonalna nowość od przystojnych artystów z formacji MeGustar. Czyżby pojawił się nowy przebój na nadchodzące lato? Formacja MeGustar nie przebiera w słowach.

Zobacz również: Królowa śląskich szlagierów okradziona podczas koncertu! Teresa Werner przyznała się do dramatycznej sytuacji!

Panowie są bardzo szczerzy w tym, co robią. Ich utwory cieszą się powodzeniem nie tylko wśród fanów disco polo. Do tych najbardziej popularnych zalicza się między innymi takie kawałki, jak „Elo Melo” , „Malowane serca” czy też „Po prostu kochaj”. 

Nowość pod tytułem „Nie Guczi” jest bardzo interesująca. Ukazuje obraz prawdziwej miłości i tego, że najważniejsze jest uczucie do drugiej osoby, a nie to – jakich używamy perfum, bądź od jakiego projektanta mamy ciuchy. Być może niektórym przekaz nie przypadnie do gustu, ale na pewno trafi do sporej części fanów.

Pomysłowy teledysk, za którego realizację odpowiedzialna jest grupa Faster Media - jest fajnym dopełnieniem do całości. Piosenka tak naprawdę ukazuje, że w prostych i małych rzeczach tkwi piękno i szczęście, jakie niekiedy jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy je dostrzec.

Myślicie, że piosenka od MeGustar przerodzi się w hit i okaże się strzałem w dziesiątkę na rynku disco polo?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!
  2. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  3. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  4. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  5. Marcin Miller – Boys pokazał KLIP, który zrobił fan do jego hitowej produkcji! Gorąca nowość disco polo podbija sieć!
  6. Gwiazdor disco polo nagrał nowość z tajemniczą Dżoaną! Premiera Krisa Talismana podbije internet?!
  7. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  8. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami