Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-16T13:47:00+01:00 Szokująca zmiana wokalisty w uwielbiany zespole disco polo! Fani są zaskoczeni https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/szokujaca-zmiana-wokalisty-w-uwielbiany-zespole-disco-polo-fani-sa-zaskoczeni-1581512976.png
Reklama

Szokująca zmiana wokalisty w uwielbiany zespole disco polo! Fani są zaskoczeni

Redakcja , 16 Luty 2020  13:47
Szokująca zmiana wokalisty w uwielbiany zespole disco polo! Fani są zaskoczeni
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tak to już bywa, że w życiu ktoś zostaje, przychodzi i odchodzi. Niektóre decyzje mają wpływ na całe nasze życie. Na pewno tak jest w tym przypadku

Reklama

Uwielbiany członek formacji MeGustar postanowił obrać inną drogę. Robert (Koper) opuścił zespół disco polo. Na pewno nie było łatwo pogodzić się z tą decyzją fanom Roberta, który dodawał pikanterii na koncertach.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!

Tak to już bywa, że w życiu ktoś zostaje, przychodzi i odchodzi. Niektóre decyzje mają wpływ na całe nasze życie. Na pewno tak jest w tym przypadku, koncerty MeGustar już nigdy nie będą takie, jak kiedyś ze względu na zmiany personalne. Formacja poinformowała, że szeregi zasili Mati, który tym samym zastąpi Kopera:

- Siemanko! Kochani, pragniemy poinformować, że nastąpiły zmiany w składzie Naszego zespołu. Jeden z członków zespołu Robert (Koper) z przyczyn osobistych postanowił opuścić zespół. Jego decyzja była spowodowana planami osobistymi, nie związanymi z muzyką. Tym samym dziękujemy mu za współpracę.

Jednocześnie chcemy poinformować, że Nasze szeregi zasilił nowy członek zespołu Mateusz (Mati) Szykuje się mocne uderzenie!!! Już niebawem wiele nowości i niespodzianek! Coming soon!

Czas pokaże, jak będą wyglądać przyszłe koncerty formacji MeGustar. Na pewno dadzą z siebie wszystko, a rany po odejściu Kopera mamy nadzieję, że szybko się zagoją i fanki zrozumieją i uszanują jego decyzję.

My oczywiście życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
  2. Artystka disco polo doszła do perfekcji w tym, co robi poza muzyką! Fani są pod wielkim wrażeniem! Ruszą zapisy?!
  3. Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.
  4. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej