Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-25T13:59:00+02:00 Młody utalentowany Rikardo okazał się najlepszy! Konkurs debiutów na Roztańczonym PGE Narodowym! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/mlody-utalentowany-rikardo-okazal-sie-najlepszy-konkurs-debiutow-na-roztanczonym-pge-narodowym-1569412734.jpg
Reklama

Młody utalentowany Rikardo okazał się najlepszy! Konkurs debiutów na Roztańczonym PGE Narodowym!

Redakcja , 25 Wrzesień 2019  13:59
Młody utalentowany Rikardo okazał się najlepszy! Konkurs debiutów na Roztańczonym PGE Narodowym!
Źródło zdjęć: facebook.com/zespolrikard / AnMaStudioReklama
Reklama

To wielkie wyróżnienie!

Reklama

Wydarzenie pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy odbyło się 21 września. Artyści ze świata disco polo wraz z wykonawcami muzyki popularnej wystąpili na jednej scenie na Stadionie Narodowym.

Zobacz również: Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Jeszcze kilka lat temu, nikt nie przypuszczał, że muzyka taneczna będzie wieść taki prym. Emocje po tegorocznej imprezie Roztańczony PGE Narodowy nie mają końca.

Tym bardziej, że zostały ogłoszone wyniki Debiutów. Fani disco polo nie mogą wyjść z podziwu. Pierwsze miejsce zajął uwielbiany młody wokalista disco polo, Rikardo.

Mimo młodego wieku i krótkiego stażu w branży, to fani disco polo pokochali go za klimat lat 90 - tych, które jednocześnie zahaczają o nowe brzmienia. Rikardo zdecydowanie jest jednym z lepszych artystów młodego pokolenia.

Zobacz również: Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Nic dziwnego, że wygrał debiuty. W końcu jego występ przyprawił o ciarki niejedną fankę, a może nawet i jakiegoś fana płci męskiej. Pierwsze miejsce zajął Rikardo, a kolejne miejsca należały do Alibi, Szugirls, Tarzan Boy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  2. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Gwiazdor disco polo zamiast użalać się nad losem woli cieszyć się z chwil z bliskimi!
  4. Jeden z największych przebojów grupy Soleo ukazał się w sieci w zupełnie innej aranżacji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej