Reklama


Reklama

Młodość szturmuje disco polo! Młody wokalista zachwyca swoją twórczością!

2020-07-24T09:50:00+02:00 Młodość szturmuje disco polo! Młody wokalista zachwyca swoją twórczością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/mlodosc-szturmuje-disco-polo-mlody-wokalista-zachwyca-swoja-tworczoscia-1595150678.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Do bardzo dobrze zrealizowanej warstwy muzycznej dołączony jest cudowny obrazek zrealizowany przez niezawodną ekipę PNMedia

Reklama

Młodzi Artyści, którzy swoją karierę w świecie disco polo rozpoczęli niedawno ciężko pracują, by świat o nich usłyszał. Rynek nie jest prosty i żeby się przebić, trzeba zrobić coś bardzo dobrego. Czy ten utwór będzie krokiem milowym w karierze tego wokalisty?

Zobacz również: MiłyPan disco polo zakochany?! Artysta wyjawił tajemnicę na Instagramie!

Zespół Toskańsky to bardzo młoda formacja w świecie disco polo. Zaledwie kilka miesięcy temu ukazała się pierwsza zapowiedź firmowana tym właśnie pseudonimem. Dziś, kiedy o zespole wiemy już znacznie więcej warto zatrzymać się na chwilę i ocenić nową produkcję nietuzinkowego Artysty.

Charyzmatyczny wokalista pochwalił się w sieci nowością zatytułowaną "Miłość jest wokół nas". Utwór to bardzo dobra propozycja na letnie wypady czy imprezy. Do bardzo dobrze zrealizowanej warstwy muzycznej dołączony jest cudowny obrazek zrealizowany przez niezawodną ekipę PNMedia.

Zdjęcia realizowane były m.in. w hotelu Przystań w miejscowości Kikół. Malownicze krajobrazy są ogromnym plusem tego przedsięwzięcia. Aranżacja to dzieło znanego w świecie disco polo producenta Pawła Szymczyka (Serenity).

Całość możecie sprawdzić poniżej - dajcie znać: podoba Wam się nowość od Toskańsky'ego?

Zobacz również: Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!
  2. Wymowna postawa gwiazdora disco polo! Nowość "Jeśli tylko byś chciała" podbije rynek muzyczny?!
  3. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.