Reklama
Polecamy


Reklama

Młoda wokalistka disco polo rozpala zmysły! "Ustrzelony" to jej nowa propozycja!

2020-02-19T20:36:00+01:00 Młoda wokalistka disco polo rozpala zmysły! "Ustrzelony" to jej nowa propozycja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/ognista-premiera-od-angie-ustrzelony-1582042498.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nikt nie przypuszczał, że Angie zdecyduje się na taką petardę! Młoda wokalistka disco polo udostępniła wyczekiwaną premierę

Reklama

Przepiękna wokalistka disco polo zachwyca w branży. Angie stworzyła kolejną nowość, w jakiej drzemie potencjał na to, żeby piosenka stała się hitem. Zgadzacie się? Koniecznie musicie przesłuchać utworu zatytułowanego „Ustrzelony”.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Szalona wokalistka disco polo wystawiła cierpliwość swoich fanów na ogromną próbę czasu. Po ponad półrocznej przerwie od tworzenia muzyki, artystka w końcu postanowiła stworzyć coś nowego. Nikt nie przypuszczał, że Angie zdecyduje się na taką petardę. W świecie disco polo artystka z wielkopolski (z Kalisza) już niejednokrotnie udowodniła, że ma wielką moc.

Angelika Gramont zasłynęła w branży muzycznej takim utworem , jak „Lecę do Anglii”. Przypomnijmy, że Angie była wówczas szczęśliwą singielką z niezwykłym Powerem. Czyżby przez te ponad pół roku coś się zmieniło w jej życiu prywatnym?

Tytuł nowości wskazuje na to jednoznacznie. „Ustrzelony” bo taki jest tytuł piosenki może być skierowany do konkretnego mężczyzny, który nieźle namieszał naszej dotychczasowej singielce w głowie. Myślicie, że Angie podbije swoją nowością rynek disco polo? Nie było jej pół roku, a tutaj takie zmiany.

Może artystka planuje tworzyć utwory, które w jakimś sensie będą opowiadać historie z jej życia?

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  2. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.