2020-04-04T20:26:00+02:00 Młoda fanka disco polo uciekła z domu.Twierdzi, że była w ciąży z popularnym wokalistą! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/mloda-fanka-disco-polo-uciekla-z-domu-czy-zrobila-to-dla-popularnego-wokalisty-1585686392.jpg

Młoda fanka disco polo uciekła z domu.Twierdzi, że była w ciąży z popularnym wokalistą!

Redakcja , 04 Kwiecień 2020  20:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Młoda fanka disco polo uciekła z domu.Twierdzi, że była w ciąży z popularnym wokalistą!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dziewczyna jakby opętana napisała o rzekomej ciąży z liderem zespołu After Party, dodała również ze była w ciąży

Reklama

Gwiazdy disco polo posiadają ogromną rzeszę fanów. Czasem zdarza się, że ze zwykłego muzycznego uwielbienia, uczucie do artysty zmienia się w psychozę.

Zobacz również: Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!

Rzadko takie zjawisko mamy okazję oglądać, ale niestety istnieją pojedyncze przypadki! Patryk Pegza z zespołu After Party padł ostatnio ofiarą takiego zdarzenia! Jedna z jego fanek, uporczywie pisała wiadomości, by gwiazdor jej w końcu odpowiedział. Przy braku odzewu ze strony artysty, dziewczyna postanowiła najpierw napisać, ze uciekła z domu, a później zainsynuować jakoby Patryk zadał jej pytanie czy znowu jest w ciąży.

No i wtedy się zaczęło! Wylała się cała fala słów, które nigdy nie powinny paść! Dziewczyna jakby opętana napisała o rzekomej ciąży z liderem zespołu After Party, dodała również ze była w ciąży w wieku 3 lat, ale nie uprawiała seksu...to było niepokalane poczęcie.

Patryk wszystko opublikował na swoim instagramie, a my nie jesteśmy w stanie do tej pory wyjść z szoku! Zadajemy sobie pytanie, skąd w głowie nastolatki takie urojone historie? Być może jest to „tylko” sposób zwrócenia na siebie uwagi.

Nawet jeżeli tak, to mimo wszystko konsultacja psychologiczna jest wskazana! A gwiazdom współczujemy, że oprócz sławy i masy fanów, muszą się czasem mierzyć z podobnymi zjawiskami!

Zobacz również: Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  2. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  3. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  4. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  5. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  6. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  7. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  8. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami