Reklama


Reklama

Młoda fanka disco polo uciekła z domu.Twierdzi, że była w ciąży z popularnym wokalistą!

2020-04-04T20:26:00+02:00 Młoda fanka disco polo uciekła z domu.Twierdzi, że była w ciąży z popularnym wokalistą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/mloda-fanka-disco-polo-uciekla-z-domu-czy-zrobila-to-dla-popularnego-wokalisty-1585686392.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dziewczyna jakby opętana napisała o rzekomej ciąży z liderem zespołu After Party, dodała również ze była w ciąży

Reklama

Gwiazdy disco polo posiadają ogromną rzeszę fanów. Czasem zdarza się, że ze zwykłego muzycznego uwielbienia, uczucie do artysty zmienia się w psychozę.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Rzadko takie zjawisko mamy okazję oglądać, ale niestety istnieją pojedyncze przypadki! Patryk Pegza z zespołu After Party padł ostatnio ofiarą takiego zdarzenia! Jedna z jego fanek, uporczywie pisała wiadomości, by gwiazdor jej w końcu odpowiedział. Przy braku odzewu ze strony artysty, dziewczyna postanowiła najpierw napisać, ze uciekła z domu, a później zainsynuować jakoby Patryk zadał jej pytanie czy znowu jest w ciąży.

No i wtedy się zaczęło! Wylała się cała fala słów, które nigdy nie powinny paść! Dziewczyna jakby opętana napisała o rzekomej ciąży z liderem zespołu After Party, dodała również ze była w ciąży w wieku 3 lat, ale nie uprawiała seksu...to było niepokalane poczęcie.

Patryk wszystko opublikował na swoim instagramie, a my nie jesteśmy w stanie do tej pory wyjść z szoku! Zadajemy sobie pytanie, skąd w głowie nastolatki takie urojone historie? Być może jest to „tylko” sposób zwrócenia na siebie uwagi.

Nawet jeżeli tak, to mimo wszystko konsultacja psychologiczna jest wskazana! A gwiazdom współczujemy, że oprócz sławy i masy fanów, muszą się czasem mierzyć z podobnymi zjawiskami!

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  2. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
  3. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.