Reklama


Reklama

MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom!

2019-12-27T17:21:00+01:00 MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/milypan-zostal-milionerem-a-to-wszystko-dzieki-przyjaciolom-1577463432.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów

Reklama

Wystarczyło parę dni, żeby „Przyjaciele” Piotrka Kołaczyńskiego, który w branży jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan - osiągnęli w serwisie YouTube ponad milion w niecały tydzień.

Zobacz również: Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów, nie wychodzących poza szereg innych. Szczery przekaz, rytmiczne dźwięki i niekwestionowany gust w doborze modelek. Piotrek posiada wszystkie aspekty, które zwiastują sukces.

Ostatnio MiłyPan ciężko pracował nad teledyskiem do swojej nowej propozycji, która została zatytułowana „Przyjaciele”. Jak się okazuje, piosenka spodobała się szerszej publiczności. Klip do utworu w niecały tydzień od momentu premiery, doczekał się już miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Jest to ogromny sukces tym bardziej, że u wokalisty bardzo dużo się dzieje w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a mimo to - każdy kawałek przeradza się w niepodważalny przebój. Nie ma stacji radiowej, która pogardziłaby propozycjami od Piotrka. Poza tym na tę chwilę trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez udziału Miłego Pana.

Tym bardziej teraz, gdy na głośnikach lecą jego „Przyjaciele”. Jak wy oceniacie tę propozycje?

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  2. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  3. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.