Reklama
Polecamy


Reklama

MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom!

2019-12-27T17:21:00+01:00 MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/milypan-zostal-milionerem-a-to-wszystko-dzieki-przyjaciolom-1577463432.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów

Reklama

Wystarczyło parę dni, żeby „Przyjaciele” Piotrka Kołaczyńskiego, który w branży jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan - osiągnęli w serwisie YouTube ponad milion w niecały tydzień.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów, nie wychodzących poza szereg innych. Szczery przekaz, rytmiczne dźwięki i niekwestionowany gust w doborze modelek. Piotrek posiada wszystkie aspekty, które zwiastują sukces.

Ostatnio MiłyPan ciężko pracował nad teledyskiem do swojej nowej propozycji, która została zatytułowana „Przyjaciele”. Jak się okazuje, piosenka spodobała się szerszej publiczności. Klip do utworu w niecały tydzień od momentu premiery, doczekał się już miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Jest to ogromny sukces tym bardziej, że u wokalisty bardzo dużo się dzieje w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a mimo to - każdy kawałek przeradza się w niepodważalny przebój. Nie ma stacji radiowej, która pogardziłaby propozycjami od Piotrka. Poza tym na tę chwilę trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez udziału Miłego Pana.

Tym bardziej teraz, gdy na głośnikach lecą jego „Przyjaciele”. Jak wy oceniacie tę propozycje?

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.