2019-12-27T17:21:00+01:00 MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/milypan-zostal-milionerem-a-to-wszystko-dzieki-przyjaciolom-1577463432.jpg

MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom!

Redakcja , 27 Grudzień 2019  17:21
MiłyPan został milionerem! Gwiazdor disco polo zawdzięcza to przyjaciołom!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów

Reklama

Wystarczyło parę dni, żeby „Przyjaciele” Piotrka Kołaczyńskiego, który w branży jest znany pod pseudonimem artystycznym MiłyPan - osiągnęli w serwisie YouTube ponad milion w niecały tydzień.

Zobacz również: After Party i Camasutra na planie wspólnego teledysku! To jest najgorętszy duet disco polo tego roku?!

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie wokalista, który w gruncie rzeczy należy do bardzo skromnych artystów, nie wychodzących poza szereg innych. Szczery przekaz, rytmiczne dźwięki i niekwestionowany gust w doborze modelek. Piotrek posiada wszystkie aspekty, które zwiastują sukces.

Ostatnio MiłyPan ciężko pracował nad teledyskiem do swojej nowej propozycji, która została zatytułowana „Przyjaciele”. Jak się okazuje, piosenka spodobała się szerszej publiczności. Klip do utworu w niecały tydzień od momentu premiery, doczekał się już miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Jest to ogromny sukces tym bardziej, że u wokalisty bardzo dużo się dzieje w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a mimo to - każdy kawałek przeradza się w niepodważalny przebój. Nie ma stacji radiowej, która pogardziłaby propozycjami od Piotrka. Poza tym na tę chwilę trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez udziału Miłego Pana.

Tym bardziej teraz, gdy na głośnikach lecą jego „Przyjaciele”. Jak wy oceniacie tę propozycje?

Zobacz również: Daj to Głośniej idą jak burza! Artyści disco polo zaskoczyli nowym projektem! To lato będzie należało do nich?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Fani oczarowani Jej idealną figurą!
  2. Znany gwiazdor w piosence legendarnej grupy disco polo! Ten wykon jest lepszy niż oryginał?!
  3. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  4. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  5. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!
  6. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami