Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-11T19:50:00+02:00 MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej& https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/milypan-w-doskonalej-formie-genialna-premiera-juz-dostepna-czy-to-bedzie-hit-na-miare-krolowej-1599845886.jpg
Reklama

MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Redakcja , 11 Wrzesień 2020  19:50
MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Fani wielokrotnie apelowali, by do piosenki, którą poznali i pokochali już na koncertach, został zrealizowany teledysk i by pojawiła się w sieci w peł

Reklama

Oczekiwania na nowości disco polo, można podzielić na mniej i bardziej zintensyfikowane. Zwykle ciśnienie krwi rośnie, gdy artysta ogłosi datę i godzinę premiery. Wtedy niecierpliwość u fanów budzi się ze snu i każe nerwowo spoglądać najpierw w kalendarz, a później na zegarek.

Zobacz również: Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!

Na tę premierę oczekiwano, zanim sam twórca pomyślał o jej wydaniu. Co więcej, fani wielokrotnie apelowali, by do piosenki, którą poznali i pokochali już na koncertach, został zrealizowany teledysk i by pojawiła się w sieci w pełnym wymiarze. Dziś już jest! Utwór „HOP HOP (MANIURY)”, od Miłego Pana, dumnie wkroczył w przestrzeń internetową, spełniając marzenia milionów słuchaczy. Presja na tę produkcję została nałożona ogromna. Wielkim wymaganiom odbiorców, rozgłośni, czy wydawnictwa Miły Pan sprostał jednak koncertowo.

Kawałek swoją muzyką buja i zachęca do szalonej zabawy. Po mistrzowsku (jak zawsze w przypadku Piotra), został także napisany tekst. Bardzo złożony, dość skomplikowany, a jednak tak przyjemny w odbiorze. No i teledysk...majstersztyk, który zapowiadał gwiazdor, stał się rzeczywisty.

Obraz kolorowy, przepełniony wspaniałymi osobami i bardzo ciekawą, lotniczą scenerią, dodaje dużo dobrego całemu projektowi. Z pewnością będziemy informować o kolejnych milionach, wpadających na konto utworu „HOP HOP (MANIURY)”, w serwisie YouTube.

Tymczasem miłego odsłuchu i dajcie znać, jak Wam podoba się najnowsza piosenka od Miłego.

Zobacz również: Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wzruszające oblicze Artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w szczerym polu!
  2. Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!
  3. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  4. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej