Reklama
Polecamy


Reklama

MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

2020-09-11T19:50:00+02:00 MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/milypan-w-doskonalej-formie-genialna-premiera-juz-dostepna-czy-to-bedzie-hit-na-miare-krolowej-1599845886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Fani wielokrotnie apelowali, by do piosenki, którą poznali i pokochali już na koncertach, został zrealizowany teledysk i by pojawiła się w sieci w peł

Reklama

Oczekiwania na nowości disco polo, można podzielić na mniej i bardziej zintensyfikowane. Zwykle ciśnienie krwi rośnie, gdy artysta ogłosi datę i godzinę premiery. Wtedy niecierpliwość u fanów budzi się ze snu i każe nerwowo spoglądać najpierw w kalendarz, a później na zegarek.

Zobacz również: Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!

Na tę premierę oczekiwano, zanim sam twórca pomyślał o jej wydaniu. Co więcej, fani wielokrotnie apelowali, by do piosenki, którą poznali i pokochali już na koncertach, został zrealizowany teledysk i by pojawiła się w sieci w pełnym wymiarze. Dziś już jest! Utwór „HOP HOP (MANIURY)”, od Miłego Pana, dumnie wkroczył w przestrzeń internetową, spełniając marzenia milionów słuchaczy. Presja na tę produkcję została nałożona ogromna. Wielkim wymaganiom odbiorców, rozgłośni, czy wydawnictwa Miły Pan sprostał jednak koncertowo.

Kawałek swoją muzyką buja i zachęca do szalonej zabawy. Po mistrzowsku (jak zawsze w przypadku Piotra), został także napisany tekst. Bardzo złożony, dość skomplikowany, a jednak tak przyjemny w odbiorze. No i teledysk...majstersztyk, który zapowiadał gwiazdor, stał się rzeczywisty.

Obraz kolorowy, przepełniony wspaniałymi osobami i bardzo ciekawą, lotniczą scenerią, dodaje dużo dobrego całemu projektowi. Z pewnością będziemy informować o kolejnych milionach, wpadających na konto utworu „HOP HOP (MANIURY)”, w serwisie YouTube.

Tymczasem miłego odsłuchu i dajcie znać, jak Wam podoba się najnowsza piosenka od Miłego.

Zobacz również: Przepiękny i emocjonalny utwór grupy Fisher upubliczniony! Fani disco polo zachwyceni nową produkcją!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  3. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.