Reklama
Polecamy


Reklama

MiłyPan kończy przygodę z disco polo? Jak rasowy raper recytuje słowa dotyczące swojego życia!

2020-05-12T22:25:00+02:00 MiłyPan kończy przygodę z disco polo? Jak rasowy raper recytuje słowa dotyczące swojego życia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/milypan-rapuje-czy-to-koniec-jego-przygody-z-disco-polo-1589227761.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polo jak rasowy raper, wyrecytował słowa dotyczące jego życia i działalności artystyczne

Reklama

Całe środowisko disco polo, bardzo często angażuje się w pomoc osobom potrzebującym, bądź po prostu biorą udział w akcjach, które mogą nieść ze sobą pozytywne przesłanie. #Hot16Challenge to inicjatywa, która przenika przez zbiorowisko ludzi znanych, tworząc ogromną pomoc dla osób walczących z pandemią koronawirusa.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!

Akcja polega na rapowaniu 16 zwrotek oraz nominowaniu kolejnych postaci, które w ciągu 72h przygotują podobny projekt, wyzywając do zabawy innych wykonawców. Pomoc polega na wpłacaniu pieniędzy przez osoby wykonujące oraz przez ich fanów, na służbę zdrowia, dzielnie wojującą z morderczym wirusem.

Tym razem do projektu przystąpił artysta disco polo, któremu z rapem zawsze było po drodze. Piotr Kołaczyński, czyli discopolowy MiłyPan, podjął to wyzwanie i jak rasowy raper, wyrecytował słowa dotyczące jego życia i działalności artystycznej.

Twórca doskonale wcielił się w swoją rolę i z wyjątkowo wysokim, raperski poziomem, przekazał światu doskonale zrealizowany kawałek. Możemy być spokojni...Piotrek nie rezygnuje z tworzenia disco polo.

Co ciekawe, gwiazdor nominował do wzięcia udziału w zabawie m.in. Paulę z zespołu Top Girls!! Choć „Miły” zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko i godnie zaprezentował branżę disco w popularnej akcji, to jesteśmy bardzo ciekawi występu wokalistki z najpopularniejszego w muzyce tanecznej kobiecego trio.

Jesteśmy bardzo dumni, że gwiazdy z naszej branży potrafią swoim talentem czynić tyle dobra.

Zobacz również: MiłyPan z kolejną genialną nowością disco polo?! Fani od miesięcy wyczekują tego utworu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.