2021-01-06T12:33:00+01:00 Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety. https://disco-polo.info/uploads/news/milosne-wyznanie-w-najnowszym-przeboju-disco-polo-dawno-nikt-tak-nie-docenil-kobietyjpg.jpg
Reklama

Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.

Redakcja , 06 Styczeń 2021  12:33
Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Do internetu trafił kolejny przebój, który okazał się miłosnym wołaniem do zjawiskowej Ilony. Za premierą stoi coraz bardziej popularny Ben Vito


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży disco polo od lat dominuje motyw miłości. To wspaniałe uczucie zostało w tanecznych przebojach odmienione przez wszystkie przypadki. 

Zobacz również: Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!

Artyści odśpiewali najpiękniejsze sonety tysiące razy, a słuchacze nadal nie mają dość i ciągle zacierają ręce na zapisane w nutach uczucia. Do internetu trafił kolejny przebój, który okazał się miłosnym wołaniem do zjawiskowej Ilony. Za premierą stoi coraz bardziej popularny Ben Vito.

Tytuł utworu w pełni poświęcony jest imieniu ślicznej kobiety. Piosenka „Ilona”, to taneczna bomba, lecz stworzona w bardzo nietypowym dla gatunku disco polo rytmie. Brzmienie muzyczne, za które odpowiedzialny jest znany w branży kompozytor - Robert Balcerzak, to prawdziwy majstersztyk. Kawałek buja jak należy i z pewnością trafi nie tylko do serc swojej imienniczki, ale i wieku innych słuchaczy. 

Teledysk, to przepiękne kadry, wymieszane z czułymi uściskami zakochanej pary. Piosence śmiało można przyznać kultowe „3 razy tak” - za muzykę, tekst i teledysk. 

Bijemy brawa dla twórców, a Was zapraszamy do odsłuchania nowości.

Zobacz również: Karol Zawrotniak - Defis zaprezentował nową odsłonę swojego wielkiego hitu disco polo! Dynamiczne rytmy porywają do tańca!

Reklama

BEN VITO - ILONA

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: BEN VITO - ILONA
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  2. Wokalistka kusi w obcisłej sukience odważnie odsłaniając ciało! Czadowa Mamuśka gwiazdą w disco polo!
  3. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  4. Chcesz zrobić karierę w disco polo?! Teraz masz szansę! Zgłoś się już na casting zorganizowany przez znanego wokalistę!
  5. Muzyczna ofensywa zespołu Soleo! Artyści disco polo zdradzili ambitne plany na przyszłość!
  6. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  7. Gwiazdor zachwyca mięśniami i formą! Dawid Narożny intensywnie trenuje przed Prime MMA Show! Fani są zszokowani postępami!
  8. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami