Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-21T15:30:00+01:00 Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano! https://disco-polo.info/uploads/news/miliony-zapisaly-sie-na-koncie-gwiazd-takiej-sumy-w-disco-polo-dawno-nie-widzianojpg.jpg
Reklama

Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano!

Redakcja , 21 Grudzień 2020  15:30
Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano!
Źródło zdjęć: YouTube
Reklama

Od tej liczby kręci się w głowie, ale taki wynik nie powinien dziwić. to jedna maleńka część z tego, co ostatecznie zostało osiągnięte

Reklama

Nagrody za tworzenie największych przebojów przez wykonawców disco polo, przybierają różną formę. Najcenniejszą gratyfikacją są oczywiście pokonane kilometry podczas tras koncertowych, gdzie artysta ma okazję do realnego obcowania z fanami. 

Zobacz również: Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!

Doceniona twórczość artystów, wyraża się także w przyznanych płytach przez związek producentów audio video (powszechnie stosowany na świecie system nagród za sprzedaż nagrań muzycznych). Oprócz wymienionych, dla twórców kluczowe są także wyświetlenia w serwisie YouTube. To tam zaczyna się zdecydowana większość przygód z muzyką disco polo. Jeżeli artyście udaje się osiągnąć milionowe cyfry odtworzeń, z miejsca staje się rozchwytywaną gwiazdą. 

W przypadku piosenki „Mama Ostrzegała” od grupy Daj to Głośniej, milion odsłon, to jedna maleńka część z tego, co ostatecznie zostało osiągnięte. 

Pod teledyskiem do wspomnianego utworu wybiło 150 mln wyświetleń! Od tej liczby kręci się w głowie, ale taki wynik nie powinien dziwić. Utwór „Mama Ostrzegała”, zrzucił linę ze szczytu muzycznej góry...linę za którą chwyciła grupa Daj to Głośniej, po czym wszyscy członkowie jednostajnie zostali wciągnięci na górę. 

Od pierwszych dni w internecie, kawałek bił rekordy popularności, aż w końcu przeskoczył najpierw pierwszy milion, potem dziesięć, sto i teraz sto pięćdziesiąt milionów. Liczba szokująca, tak jak szokujące było tempo wkroczenia na salony disco polo formacji ze śliczną Emilią w składzie.

Zespołowi życzymy dalszych sukcesów i swobodnego koncertowania. 

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!

Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Mama ostrzegała
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  2. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  3. Gwiazdor disco polo ucałowany przez Magdę Narożną! Nagranie opublikował na swoim Instagramie!
  4. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej