2020-12-21T15:30:00+01:00 Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano! https://disco-polo.info/uploads/news/miliony-zapisaly-sie-na-koncie-gwiazd-takiej-sumy-w-disco-polo-dawno-nie-widzianojpg.jpg

Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano!

Redakcja , 21 Grudzień 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Miliony zapisały się na koncie Daj To Głośniej. Takiej sumy w disco polo dawno nie widziano!
Źródło zdjęć: YouTube

Od tej liczby kręci się w głowie, ale taki wynik nie powinien dziwić. to jedna maleńka część z tego, co ostatecznie zostało osiągnięte

Reklama

Nagrody za tworzenie największych przebojów przez wykonawców disco polo, przybierają różną formę. Najcenniejszą gratyfikacją są oczywiście pokonane kilometry podczas tras koncertowych, gdzie artysta ma okazję do realnego obcowania z fanami. 

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Doceniona twórczość artystów, wyraża się także w przyznanych płytach przez związek producentów audio video (powszechnie stosowany na świecie system nagród za sprzedaż nagrań muzycznych). Oprócz wymienionych, dla twórców kluczowe są także wyświetlenia w serwisie YouTube. To tam zaczyna się zdecydowana większość przygód z muzyką disco polo. Jeżeli artyście udaje się osiągnąć milionowe cyfry odtworzeń, z miejsca staje się rozchwytywaną gwiazdą. 

W przypadku piosenki „Mama Ostrzegała” od grupy Daj to Głośniej, milion odsłon, to jedna maleńka część z tego, co ostatecznie zostało osiągnięte. 

Pod teledyskiem do wspomnianego utworu wybiło 150 mln wyświetleń! Od tej liczby kręci się w głowie, ale taki wynik nie powinien dziwić. Utwór „Mama Ostrzegała”, zrzucił linę ze szczytu muzycznej góry...linę za którą chwyciła grupa Daj to Głośniej, po czym wszyscy członkowie jednostajnie zostali wciągnięci na górę. 

Od pierwszych dni w internecie, kawałek bił rekordy popularności, aż w końcu przeskoczył najpierw pierwszy milion, potem dziesięć, sto i teraz sto pięćdziesiąt milionów. Liczba szokująca, tak jak szokujące było tempo wkroczenia na salony disco polo formacji ze śliczną Emilią w składzie.

Zespołowi życzymy dalszych sukcesów i swobodnego koncertowania. 

Zobacz również: Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Mama ostrzegała
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  2. Śliczna wokalistka disco polo kusi odsłoniętym biustem w podróży poślubnej! Pikantne zdjęcia podbiły internet!
  3. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  8. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami