Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-19T13:04:00+02:00 Miliony dla gwiazd disco polo sypią się jak w największej kumulacji! Grupa Vivat podbija rynek! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/miliony-sypia-sie-jak-w-najwiekszej-kumulacji-grupa-vivat-z-hitem-oddam-ci-wszystko-to-najlepszy-utwor-2020-1597414885.jpg
Reklama

Miliony dla gwiazd disco polo sypią się jak w największej kumulacji! Grupa Vivat podbija rynek!

Redakcja , 19 Sierpień 2020  13:04
Miliony dla gwiazd disco polo sypią się jak w największej kumulacji! Grupa Vivat podbija rynek!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespołem disco polo, który w ostatnim czasie zgromadził pod teledyskiem prawdziwe bogactwo, jest formacja Vivat

Reklama

Świat disco polo, musiał przyzwyczaić się do ogromnej popularności. Cała branża, razem z fanami stworzyła ogromne imperium, w którym dowodzi świetna muzyka i najlepsza zabawa.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Za taką koleją rzeczy, stoją konkretne liczby, najczęściej wyświetlane w serwisie YouTube, pod publikacjami twórców disco. Zespołem, który w ostatnim czasie zgromadził pod teledyskiem prawdziwe bogactwo, jest formacja Vivat. Ich produkcja pt. „Oddam Ci wszystko”, od pierwszych chwil pojawienia się w sieci, rokowała na wielki przebój.

Po kilku tygodniach, okazało się, że twórcy trafili w samo sedno muzycznych potrzeb słuchaczy. Piosenkę odtwarzano w szalonym tempie. Dodatkowo notowała znakomite wyniki w listach przebojów, największych rozgłośni w kraju. Wszystko to doprowadziło do wyniku 11 mln wyświetleń w YouTube.

Rezultat jest znakomity, ale jeszcze bardziej zdumiewające jest tempo w jakim został osiągnięty. Dwa i pół miesiąca - tyle dokładnie potrzebowała grupa, by osiągnąć tak genialny efekt.

To oznacza tylko jedno - utwór ciągle jest na fali i liczba 11 mln może okazać się trampoliną do dopisania jeszcze jednego zera do i tak wielkiego wyczynu.

A Wy ile razy już słyszeliście kawałek „Oddam Ci Wszystko”?

Zobacz również: Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka fortuna na koncie gwiazdora disco polo! Paweł Dudek stał się najszczęśliwszym muzykiem w Polsce?!
  2. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  3. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?
  4. Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej