Reklama
Polecamy


Reklama

Milion dla „Zastanawiam się”

2016-01-17T15:25:01+01:00 Milion dla „Zastanawiam się” https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Magda, Dawid, Daniel oraz Marcin zaprezentowali swój nowy teledysk 24 grudnia 2015 roku. Był to prezent świąteczny dla wszystkich fanów zespołu z Łomży. Po niespełna miesiącu teledysk osiągnął dobry wynik oglądalności w serwisie DiscoClipy.com ora...

Reklama

Magda, Dawid, Daniel oraz Marcin zaprezentowali swój nowy teledysk 24 grudnia 2015 roku. Był to prezent świąteczny dla wszystkich fanów zespołu z Łomży. Po niespełna miesiącu teledysk osiągnął dobry wynik oglądalności w serwisie DiscoClipy.com oraz YouTube.

 

Już ponad milion razy został obejrzany klip do piosenki pt. „Zastanawiam się”. W świeci jest wiele komentarzy na temat nowej produkcji od Pięknych i Młodych. Wiele osób zauważyło, że nowość odbiega stylem od poprzednich produkcji.

 

Zmiana Magdzie i spółce wyszła na dobre? Oceńcie sami.

 

Piękni i Młodzi – Zastanawiam się

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
  2. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  3. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.