2015-06-09T18:29:00+02:00 Mig NaPropsie ! Cykl letnich imprez w Nowogrodzie k/Łomży sukcesywnie się rozwija. Już od jakiegoś czasu na celowo przyległym – do Hotelu Zbyszko – terenie rekreacyjno rozrywkowym organi https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Mig NaPropsie !


Cykl letnich imprez w Nowogrodzie k/Łomży sukcesywnie się rozwija. Już od jakiegoś czasu na celowo przyległym – do Hotelu Zbyszko – terenie rekreacyjno rozrywkowym organizowane są specjalne eventy. Dotychczas na owej scenie pojawili się już m.in.:...

Autor: Adam Begier, 09 Czerwiec 2015  18:29
Źródło zdjęć:
Mig NaPropsie !
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klaudia Zielińska z nowym hitem lata! 'Jambo Znowu czuję lato' podbija YouTube
 2. Zespół Mig zaskakuje fanów nowym duetem Marka i Doroty. Czy "Ja dla Ciebie żyłem" to najlepszy utwór disco polo tego roku?
 3. Trzy piękne dziewczyny z zespołu Orły zaskakują nowym teledyskiem! Sprawdź, co kryje się za folkowo-disco hitem "Po prostu kochaj mnie"!
Reklama

Cykl letnich imprez w Nowogrodzie k/Łomży sukcesywnie się rozwija. Już od jakiegoś czasu na celowo przyległym – do Hotelu Zbyszko – terenie rekreacyjno rozrywkowym organizowane są specjalne eventy. Dotychczas na owej scenie pojawili się już m.in.: After Party, Zenek Matyniuk i zespół Akcent, Mario Bischin, Mejk, Playboys oraz Power Play.

 

Jak już ostatnio wspomnieliśmy organizatorzy dbają o jak najlepszą zabawę i niezapomnianą atmosferę, dlatego też w pierwszy – i zarazem bardzo długi – czerwcowy weekend w Nowogrodzie pojawił się zespół Mig. Tej nocy nie tylko nie było mocnych na Mariolę, którą co niektórzy całowali w szkolę ale i na rodzinną formację Gwiazdowskich.

 

„Słodka wariatka” oraz „Wymarzona” bez wątpienia podbiły serca imprezowiczów. Nie zabrakło również słodkiego przeboju „Miód malina” oraz hitu pt. „Jej dotyk”, w którym Dorot(k)a niczym wirtuoz wymiata na mig’usiowym saksofonie, nadając produkcjom ciekawego charakteru. I jak sama mówi: „wydawałoby się że powstaje taki desonans, sakosofon i muzyka dance no nie pasuje, ale jednak..” i tu wypowiedź urywamy, tym samym zachęcając Was do obejrzenia poniżej relacji.

 

Zespół Mig w czasie krótkiego wywiadu zdradza swoje plany na najbliższy czas oraz. Ponadto rodzeństwo wspomina również o niespodziance. Musicie to zobaczyć, musicie to usłyszeć. Mig NaPropsie, Mig na Imprezie Zbyszko w Nowogrodzie. Polecamy!

 

Mamy jeszcze jedną informację razem z NaPropsie.Tv nawiązaliśmy współprace, która zaowocuje bardzo fajnymi projektami. Będzie się działo.

 

Mig NaPropsie

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
 2. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
 3. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 4. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 5. Mega premiera: Shine powraca z nowym hitem "Dla ciebie tańczyć chcę"!
 6. Woners rozgrzał Bełchatów do czerwoności!
 7. Wielki powrót do lat '90?! Grupa Konkret zaskakuje nowością "Marzę i śnię" - przedpremiera tylko u nas!
 8. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie