Reklama
Polecamy


Reklama

Melanż w disco polo za 30 milionów! Tak się bawi branża!

2020-06-27T13:47:00+02:00 Melanż w disco polo za 30 milionów! Tak się bawi branża! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/melanz-w-disco-polo-za-30-milionow-tak-sie-bawi-branza-1593031344.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Mariusz Czarnacki
Reklama


Życie gwiazd

Ten dzień dla gwiazdora disco polo był wyjątkowo udany. Wielki talent i ciężka praca są cyklicznie nagradzane

Reklama

Świat disco polo, od niespełna dwóch lat gości na swoich salonach pewnego bardzo utalentowanego gościa! Artysta o pseudonimie Miły Pan, wszedł na wielkie sceny z przytupem, za sprawą swojego ogromnego hitu pt. „Królowa” i został tam na dobre.

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Ogromnie to cieszy nas i rzeszę fanów wokalisty. Piotr Kołaczyński, jak sam o sobie mówi, jest zwykłym chłopkiem z Ochoty. Dla nas natomiast jest szalenie zdolnym i ambitnym człowiekiem, który każdy swój utwór wprowadza na najwyższe szczyty! Kolejny wierzchołek znowu został osiągnięty.

Ponad 30 milionów odtworzeń - tyle wybił YouTube’owy zegar Miłego, pod klipem do piosenki „Melanż”! To ogromne wyróżnienie, a przede wszystkim efekt ciężkiej, systematycznej pracy. Piotr na instagramowym koncie nie ukrywał zaskoczenia z tej olbrzymiej liczby wyświetleń, a przy okazji pochwalił się również, że jego kanał subskrybuje 200 tyś fanów.

Ten dzień dla gwiazdora był wyjątkowo udany. Wielki talent i ciężka praca w przypadku Miłego Pana, cyklicznie zostają nagradzane.

Gratulujemy i życzymy kolejnych dobrych wiadomości na muzycznej drodze Miłego Pana!

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.