2016-08-10T15:46:00+02:00 Mega Jubileusz: Disco Pod Gwiazdami – 25 lecie zespołu Boys | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/08/Boys.jpg
Reklama

Mega Jubileusz: Disco Pod Gwiazdami – 25 lecie zespołu Boys | VIDEO

Redakcja , 10 Sierpień 2016  15:46
Mega Jubileusz: Disco Pod Gwiazdami – 25 lecie zespołu Boys | VIDEO
Źródło zdjęć:

Zespół Boys to twórcy kultowych propozycji muzycznych takich jak m.in. „Łobuz”, „Biba” oraz nieco młodszych jak „Przypomnij mi” i „To dla Ciebie jestem całą prawdą”. Grupa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, w tym m.in. premierę filmu „Boys...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zespół Boys to twórcy kultowych propozycji muzycznych takich jak m.in. „Łobuz”, „Biba” oraz nieco młodszych jak „Przypomnij mi” i „To dla Ciebie jestem całą prawdą”. Grupa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, w tym m.in. premierę filmu „Boys Ekstraklasa”.

 

W najbliższy weekend tj. 12 sierpnia grupa wystąpi na jednym z największych festiwali muzyki tanecznej „Disco pod gwiazdami”, który odbędzie się w tym roku w dniach 12-13 sierpnia w Stężycy k. Kartuz.

 

W ten sierpniowy weekend w stężyckim amfiteatrze bić będzie serce polskiego i światowego disco. Usłyszymy taneczne rytmy, które nasza publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawiły się i nadal tańczą kolejne pokolenia.

 

Na oficjalnym kanale Polsat’u w serwisie YouTube pod video zapowiedzią „Disco Pod Gwiazdami – 25 lecie zespołu Boys”pojawiła się informacja, iż:

 

„Piosenką „Kochana uwierz mi” koncert otworzy zespół Boys, który należy już do kanonu muzyki tanecznej w Polsce. – Gramy dla ludzi od 5 do 105 roku życia – mówi lider Marcin Miller i nie myli się. Grupę Boys w naszym kraju znają wszyscy. Pięć platynowych płyt i dwie złote – tyle wyróżnionych albumów zespół ma na swoim koncie. Muzycy występowali na scenach w całej Europie: Grecji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, czy Austrii, a za oceanem – dotarli do USA. W ciągu 25 lat swojej działalności wydali 31 płyt długogrających i wraz z widzami Telewizji Polsat oraz stężycką publicznością grupa będzie świętować ćwierćwiecze muzycznej kariery. W dalszej części koncertu Boys zaprezentuje swoje największe przeboje, m.in.: „Chłop z Mazur”, „Jesteś szalona”, utwór o randze hymnu weselnego – „Wolność”, czy „Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś”.”

 

Impreza startuje o godz. 19:30, wejście na teren amfiteatru już od 18:00. Cała impreza będzie transmitowana na żywo od godz. 20.00 w Telewizji Polsat. Bilety w cenie 10 zł można już kupić na portalu eBilet.pl, w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy oraz w kasach przed koncertem.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!
  2. PILNE! Brutalne pobicie popularnego wokalisty disco polo! Artysta ma zmasakrowaną twarz! Konieczna jest operacja!
  3. Magda Narożna przeszła na wyjątkową dietę! Wokalistka ma już dosyć gotowania?! SZCZERE wyznanie gwiazdy disco polo!
  4. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  5. Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!
  6. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  7. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  8. Monika Chmielecka i Krystian Wojtkiewicz w NOWOŚCI disco polo! Ta piosenka okaże się hitem 2022?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami