Reklama
Polecamy


Reklama

Markus P podbija YouTube!

2018-01-30T17:00:00+01:00 Markus P podbija YouTube! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/markus-p-podbija-youtube-1517327772.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Markus P Przeradowski
Reklama


Ogólna

Zwariowany, szalony, nietuzinkowy – te słowa trafnie opisują Markusa. Dodatkowo – kanał Artysty na YouTube subskrybuje już ponad 100 tysięcy fanów!

Reklama

To fakt! Licznik subskrybentów przekroczył magiczną liczbę 100 tysięcy! Taki wyczyn udaje się niewielu polskim artystom disco, którzy swoje kanały prowadzą indywidualnie. Świadczy to o jednym – MOŻNA? MOŻNA!

Dodatkowo, u Markusa powinien niedługo pojawić się specjalny, srebrny przycisk sprezentowany przez portal. Mamy nadzieję, że pochwali się zdjęciem tego cuda!

Cała Redakcja jest dumna z osiągnięcia i życzy osiągania kolejnych sukcesów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
  3. Edyta Górniak w objęciach Zenona Martyniuka. Gwiazda wbiegła na scenę podczas występu króla disco polo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.